Michael Kors – nejen móda pro každý den

Michael Kors – nejen móda pro každý den


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Značka Michael Kors známá také pod zkratkou MK nese název po svém zakladateli, americkém módním návrháři. Sám návrhář měl k módě blízko již od mládí díky své modelingové kariéře. Po několika neúspěších se dostal do povědomí v roce 1997, kdy se rozhodl tvořit levnější a dostupnější modely. 

Vyberte si nové boty, hodinky i kabelku

Tato značka  je zaměřena na obuv, oblečení, velkou oblibu má jeho sportovní kolekce, a především doplňky.  Ačkoliv sází na pohodlnost a jednoduchost, dokáže zaujmout na první pohled. Svůj outfit můžete hravě doplnit o boty, luxusní hodinky, kabelky či stylové obaly na mobilní telefon. Umí uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.  Modelům Michaela Korse neodolaly například Jennifer Lopez, Heidi Klum, Catherine Zeta – Jones nebo Michelle Obama. V roce 2013 byl tento návrhář zveřejněn v časopise Time 100 a zařazen do stovky nejvlivnějších lidí na světě.

hodinky

U nás je asi nejznámější jeho kolekce hodinek. Hodinky Michael Kors jsou vhodné jak do společnosti, tak ke sportovnímu stylu. Jsou skvělým dárkem opravdu pro každého. V kolekcích kabelek můžete vybírat jak  kabelky nevšedního designu, tak i luxusního vzhledu. Použity jsou vždy jen ty nekvalitnější materiály a vše je vyrobeno s opravdovou precizností. Máte ráda lodičky nebo raději obuv na platformě? Či dokonce tenisky? To vše kolekce MK nabízí! Každý model je navržen stylově, ale především nadčasově a tak se nemusíte obávat, že už příští rok nebude váš kousek IN!

malovátka

V loňském roce se značka Michael Kors rozšířila i o kosmetické výrobky.  Byly vytvořeny tři speciální kolekce – Glam, Sporty a Sexy. V každé kolekci nalezneme jednu vůni, dva laky na nehty, dva lesky na rty a dvě rtěnky. Mimo jiné nabízí také bronzující pudry, samoopalovací krémy a suchý olej. Pokud hledáte něco nového a neotřelého, může být tato značka pro vás to pravé.

Autor úvodního obrázku:  coach0001

Autor obrázku v textu: by beltchutcha

Autor obrázku v textu:  BeautyAlmanac