Módní trendy pro rok 2014

Módní trendy pro rok 2014


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Každý rokem se objevují nové modely a kombinace barev či střihů, kterým neodoláme a musíme je zkrátka mít. Proto ani vám by neměly chybět ve skříni nejnovější trendy pro letošní rok, díky nimž budete nejen krásná, stylová a trendy, ale také budete oblékat nadčasovou módu plnou barev a inspirace pro další kombinace! Najděte si své kousky i vy a nechte zazářit váš vkus a styl!

Plavková sezóna v plném proudu

imoda2

Duben sice teprve klepe na dveře, ale právě nyní máte možnost nakoupit jedinečné plavky a připravit se tak na přicházející sezónu včas. Vybavte se těmi nejmodernějšími kousky, se kterými budete za vodní divu. Z plavek si určitě prohlédněte nestárnoucí bikiny slušící téměř každé postavě. Na své si přijdou ženy s chlapeckou postavou, úzkým pasem, silnějšími stehny i větším dekoltem. Při výběru správného střihu máte jistotu, že se plavky stanou vaší druhou kůží a vy s nimi budete neodolatelná. Z motivů si určitě prohlédněte tradiční námořnické barvy, černobílé kombinace i pestré opalovačky v jednobarevném provedení. Letos budou in plavky s řasením a drobnými detaily, které polichotí každému oku. Pokud se neodvažujete k vodě ve dvojdílných plavkách, prohlédněte si pestrou nabídku jednodílných kousků, které jsou nejen elegantní, ale i sportovní a zajímavé střihy je dávno zbavily statusu nudných plavek. Nejen že s nimi schováte přebytečná kila, zároveň můžete dát na obdiv holá záda. Ovšem plavky nejsou všechno, co letos budete potřebovat!

Fotografie převzata z www.i-moda.cz

Fotografie převzata z www.i-moda.cz


Aktuálním tématem jsou samozřejmě jarní šatičky plné barevných kvítků, rozkvetlé louky a poletujících motýlů. Díky pestré nabídce si můžete vybrat třeba společenské šaty, které ale kromě do divadla či na ples využijete také do práce nebo letní šaty vhodné i na denní nošení. Ve skříni by vám neměly chybět ani riflové šaty jako tradiční look pro ženu každého věku. Nebojte se vyjít trendům roku 2014 naproti a potěšte se překrásnými modely i nestárnoucí klasikou, která vám zkrátka nesmí chybět.