Co si obléci na Silvestra?

Co si obléci na Silvestra?


Štítky:

Sponzorované odkazy:Přelom roku se blíží tryskovou rychlostí a vy se rozhodujete, co si obléknete na silvestrovskou party? Určitě chcete přivítat nový rok 2022 v co nejhezčím oblečení. Víte, co si obléci, abyste o půlnoci vypadala dokonale?

Některé národy mají svá pravidla pro oblečení na přelom roku, obvykle to souvisí s barvou oblečení, bílá znamená mír, žlutá úspěch, červená lásku…

young-woman-g9054d0848_640

U nás nosíme stříbrné a třpytivé oblečení, ostatně kdy jindy si obléci tak odvážné oblečení že? Znamená úspěch, budete nepřehlédnutelná a klidně to přežeňte i s make-upem. Velmi často se nosí také flitry, výrazné doplňky, je čas vytáhnout ze skříně kalhotové overaly. Nebude vám u půlnočního ohňostroje zima.

Úchvatná budete také v červené. Červené šaty doplňte červeným lakem na nehty a křiklavě rudou rtěnkou.

Růžová barva není příliš obvyklá pro silvestrovskou party, ale růžová se na přelom nosí pro prosperitu v příštím roce. Takže klidně vyberte tuto barvu cukrové vaty a vydejte se na party. Budete se mít v novém roce lépe. Je jen na vaší odvaze, zda zvolíte sytě růžovou barvu, či něžnou pudrovou barvičku.

Hnědá barva čokolády není sama o sobě příliš okouzlující, ale když k ní zvolíte zlaté doplňky, tak budete přímo k nakousnutí. Přinese vám to prý bohatství v novém roce.

 

christmas-tree-g61d67cf07_640

Chcete být extravagantní? Zvolte kalhoty, či top v leopardím vzoru. S leopardím vzorem, ale opatrně, abyste nepůsobila příliš kýčovitě.

Zelená barva symbolizuje harmonii a naději, přináší i dobré zdraví do nového roku. Smaragdově zelené šaty budou slušet zejména zrzkám, kterým díky zelené barvě vynikne jejich krásná barva vlasů.

Nebojte se divokých doplňků

Třpytivé lodičky, síťované punčochy, falešné tetování, výrazná náušnice, nezvyklý make-up – to vše je na Silvestra dovoleno. Užijte si oslavu nového roku do sytosti. Všem nám přeji, aby již v novém roce zmizela veškerá omezující opatření! Tak na zdraví!!!