Na Silvestra si oblečte něco výrazného!

Na Silvestra si oblečte něco výrazného!


Štítky:

Sponzorované odkazy:Už brzy všichni oslavíme příchod nového roku 2023. Spousta z nás bude ráda, že tento rok již končí, protože bylo opravdu náročný, nejen z globálního politického hlediska, ale byl to také nápor na naše nervy a peněženky. Nechme starosti stranou a pojďme přemýšlet o něčem příjemnějším, třeba o tom, co si na sebe na silvestrovskou party oblečete.

Pokud se chystáte do společnosti, určitě se již těšíte, ale ani doma nemusíte slavit příchod nového roku v teplácích a mikině. Udělejte si večer opravdu slavnostní a i na domácí party se pěkně oblečte, nejlépe něco jásavého, třpytivého, namalujte se a zkuste vymyslet nějakou zábavu.

young-woman-4644523_640

Pokud vyrážíte na silvestrovský večírek ke známým, či dokonce do klubu, zvolte výrazné šaty, třpytivé, zářivě červené, černé s krajkou a výraznými doplňky. Myslete přitom i na obuv, ta může být na výrazném podpatku, se štrasovými kamínky, třpytkami apod.

happy-birthday-6839021_640

Silvestr je ten správný den na to, abyste vytáhla ze svého šatníku ty nejbláznivější doplňky, čelenku do vlasů, třpytky na vlasy ve spreji, velké a výrazné náušnice, prsteny, některé dámy nosí čelenky s peřím do vlasů, inspirované dobami, kdy se tančil Charleston. Velmi oblíbené jsou i nejrůznější vtipné kloboučky, obří papírové brýle, barevné péřové boa, také masky a škrabošky.

wine-6364058_640

Klidně můžete zkusit vynést i paruku s dlouhými vlasy, či si do vlasů zaplést kamínky, či umělé barevné pramínky.

Pánové mohou klasickou košili s krátkým rukávem doplnit obřím legračním motýlkem, či poslední dobou velmi oblíbeným dřevěným motýlkem, velmi často jsou k vidění i legrační kšandy a obrázkové ponožky. Velmi často se objevují i ve vtipných kloboučcích, které vypadají na fotkách naprosto super.

the-calendar-7167935_640

Pokud plánujte někam dojít na půlnoční ohňostroj, nezapomeňte si vzít s sebou teplé oblečení, abyste netrávili první dny nového roku s nachlazením v posteli.