Chcete spát jako v bavlnce? Pořiďte si kvalitní noční prádlo!

Chcete spát jako v bavlnce? Pořiďte si kvalitní noční prádlo!


Štítky: , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Kvalitní spánek je důležitý, to jistě všichni moc dobře víme. Od čeho se ale odvíjí kvalita spánku? Kromě těch nejznámějších příčin a důvodů se jedná taky o kvalitní noční prádlo.

Dámské noční prádlo – klasika je pyžamo

Dámy mají v rámci nočního prádla opravdu hodně možností. Záleží jen na preferencích, příležitosti nebo třeba i ročním období. Začneme u klasického pyžama. Nejběžnějším materiálem je velmi příjemná bavlna, která je pro dámské noční prádlo typická. Co se týče střihu, zde máme hned několik variant, které můžeme v případě potřeby různě kombinovat. Vršek může mít krátký nebo dlouhý rukáv, případně i ramínka. Druhou částí jsou kalhoty nebo kraťasy. Pokud Vás bavlna nijak nenadchla, doporučuji satén, který umí příjemně ochladit, především během teplých letních měsíců.
Saténová noční košilka

Dámy a pánové, nosíte noční košile?

Další možnosti pro pohodlné spaní jsou noční košile. Můžete vybírat mezi dlouhou, kratší a mini délkou. V posledním případě můžeme mluvit o kategorii sexy nočního prádla, jelikož se jedná o krátké a svůdné mini košilky. V rámci nočních košil však máme možnost i pro naše drahé polovičky. Pánské noční prádlo totiž nabízí i variantu pro muže. Noční prádlo Moira vyrábí noční košile, ale také klasické pyžama z vysoce kvalitních materiálů, které jsou velmi příjemné na omak a navíc udržují přirozené tělesné mikroklima.

Těhotenské noční prádlo pro novopečené maminky

Pro těhotné ženy se vyrábí speciální těhotenské noční prádlo, konkrétně noční košile, které jsou ušity většinou z pohodlné bavlny tak, aby měly maminky ten největší komfort. Těhotenské prádlo však musí být také funkční, proto je navrženo takovým způsobem, aby ho maminky ocenily i při kojení. Překřížený výstřih, propínací výstřih či přímo všité otvory zajistí pohodlí při kojení i během noci.

Zdroj obrázků: lingerie.nl, red69.cz