Lodičky na platformě

Lodičky na platformě


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Trendem poslední doby jsou luxusní lodičky na platformě, které ocení většina dam. Lodičky na vysoké platformě zkrášlují dámské nohy a celkový dojem je velmi pěkný. Dobrý výběr lodiček umí opticky zmenšit i Vaše chodidlo. Bohužel se tento typ bot nehodí na delší procházky a je naprosto nevhodný pro jízdu v autě.

Boty na platformě či lodičky?

Dámské boty na platformě se hodí spíše k běžnému nošení, na rozdíl od lodiček, které se většinou obouvají na výjimečné akce. Zejména se tyto boty hodí k džínovým kalhotám, chybu ale neuděláte v kombinaci se sukní. Dámské nohy tato obuv opticky zeštíhlí a může si je dovolit takřka každá žena či dívka. I přijatelná cenová relace na pořízení těchto zvýšených bot je příjemná a tak jejich nošení nic nebrání. Existují varianty jak s vysokou, tak nízkou platformou a tak záleží na Vás, nakolik si ve zvýšených botách věříte.

Barevnost nezná mezí

Lodičky s platformou už ale nejsou, jak bývalo zvykem jen bílé a černé. V dnešní době lze zakoupit lodičky v různých barevných variacích. Oblíbené jsou zejména modré lodičky, do popředí zájmu se ale derou také různé křiklavé či tygrované vzory – ty už budou volit zejména ty odvážnější z nás.
Lodičky na platformě
Netradiční tvary a vzory tak jsou součástí botníků snad všech modelek, které však preferují světoznámé módní značky, za které jsou ochotné utratit i několik tisíců korun.
Pro většinu žen je nákup bot velkou relaxací a především zábavou a koníčkem, proto se nelze divit tomu, že jejich botníky často obsahují i několik párů těchto vyvýšených bot. A kolik jich ukrývá Vaše skříň na boty?

Zdroj obrázků: aliexpress.com, stylemania.com