Tenisová sukně

Tenisové sukně nejen pro tenistky


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Název tenisová sukně může být zavádějící, jelikož má i širší využití, než pouze při tenisu. Tato dámská tenisová sukně je upravena všeobecně pro sportovní aktivity. Jedná se o nejpohodlnější sportovní oblečení navržené pro ženy, které jim muži mohou jen závidět. Třeba ale výrobci časem přijdou s něčím podobným i pro muže.

Tenisová sukně Lacoste

Je tenisová sukně vhodná i k dalším sportům?

Sukně jsou vyráběny z velmi elastického materiálu, aby při sportování nepřekážely a nelepily se na stehna. Proto ani dívčí tenisová sukně není zbytečně dlouhá a je zhruba do 3/4 stehen. Pro pohyblivost bývá často doplněna o rozparek na boku stehen. Proto se hodí k dalšímu sportování nebo i k tanci. Často bývají tenisové sukně podšity kraťásky ve stejné barvě jako sukýnka a to z důvodu pohodlnějšího a plnohodnotnějšího požitku ze sportování. Jelikož slouží často k hraní tenisu, nachází se zde malá kapsička na míčky. Velice praktickým prvkem je pružný pás, který nebrání prudšímu pohybu. Výrobce těchto sukní se často snaží, aby účinně odváděly vlhkost a pot, takže při cvičení se budete cítit jako v bavlnce.

Bílá barva už je jen stereotyp

Také barevnost tenisové sukně už není jednostranná jak u tohoto sportu bývá zvykem. Často nacházíme v obchodech tenisové sukně v různých barevných variacích a vzorech. Nejčastěji v růžové, černé a modré. Jelikož jsou mezi námi i mladé tenistky, je možné tento druh sukní sehnat v rozličných velikostech.

Jak známe z tenisových utkání, není nutné používat jen tyto líbivé sukýnky, ale lze využít i šatů, které jsou vyrobeny přímo pro sport.

Zdroj obrázků: aliexpress.com, lacoste.com