Námořnické tričko není jenom pro vodáky

Námořnické tričko není jenom pro vodáky


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Téměř v každém šatníku, ať už mužském či ženském se najde proužkované tričko. A co třeba zrovna námořnické tričko? Proužky jsou lichotivé v každém věku i barvě. Navíc si je může dovolit každá žena, bez ohledu na postavu. Tak proč si pár kousků tohoto oblečení taky nepořídit do své skříně?

Námořnické tričko – ženy

V dnešní době máme na trhu mnoho typů oblíbených triček. Mezi oblíbené barvy tohoto typu oblečení patří námořnická modř, která je typická pro tento styl oblékání. Dámské námořnické tričko se dá využít ve všech směrech módního stylu, hodí se k džínům i k sukni, kde můžeme různým doplňkem proměnit triko ze sportovního na elegantní. Proužkovaný můžeme mít i svetr nebo tílko. Také se nemusí jednat o typicky bílý podklad s modrými či červenými pruhy. Na trhu najdeme pruhované tričko jak s tenkými tak i širšími pruhy na různých barevných podkladech. V obchodech najdeme velkou škálu barevných kombinací, proto záleží jen na Vás, které si vyberete.

Pruhované námořnické tričko

Pánské námořnické tričko

A co takhle pánské námořnické tričko pro vaši drahou polovičku? Zkuste mu triko koupit a budete mile překvapena. I mužům tato kombinace pruhů totiž nesmírně svědčí. Vybrat můžete i ruské tričko, které je ze 100% bavlny, tudíž je velmi příjemné na těle. Vyhnete se tak různým alergickým reakcím a navíc jsou jak v letním, tak i v zimním provedení.

Do námořnického oblečte i své děti

Samozřejmě námořnický styl nezapomíná i na naše ratolesti. Proto na trhu najdeme mnoho proužkovaných triček v různých barvách pro ty nejmenší. Dětské námořnické tričko se těší velké oblibě, ale aby zaujalo i oko toho nejmenšího, nabízí mnoho obchodů tyto trika s různými potisky dětských hrdinů.

Zdroj obrázků: asos.com, thefancy.com