Meme tričko

Zábavná trička


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Sháníte zábavná trička, kterými byste rozveselili své známé a kamarády na párty a dodali si odvahy k balení holek či kluků. To lze dnes snadno a rychle zařídit, a navíc přesně podle potřeb klienta. Ten si může diktovat obrázek s nápisem, který zrovna vystihuje jeho touhu, náladu nebo životní postoj, který chce předat dál. A na co by se namáhal, když si lze vzít originální zábavné tričko, které tak všechno potřebné sdělí.

Když například hledáte změnu, pak to sdělíte například tričkem se zebrou, která má své černé a bílé pruhy a nápisem: I need change. – neboli Potřebuju změnu. Toto nám může připomenout placky, které byly trendy o několik desetiletí dříve, a které touže formou sdělovali, co by rádi předali dále.

Hezký je taky slogan Ježek v kleci. Pod nápisem je chudák ježek zavřený v kleci, jakou známe ze Stínadel. Tím, že se naturalisticky vypodobní to, co je hlásáno v heslu, dojde k podtrhnutí vtipné situace. Zajímavé a zároveň ironické je pánské triko Virus rýmečka, u kterého stojí malý ošklivý virus s křídou v ruce a odškrtává z tabule čárky u mužské postavičky, která chudina trpěla daleko více zmiňovaným virem než ženská obdoba Homo sapiens. Co víc si může člověk přát, když se chystá na párty, je to velmi milé a vtipné, když na sobě máte tričko s veselým nápisem či vtipným a ironickým obrázkem, které dokáže na první pohled pobavit, zaujmout a poveselit celou partu přátel a někdy díky tričku můžete dostat i přiléhavou přezdívku, která vám zůstane.

Tričko ViralBrothers

Tričko ViralBrothers

Zábavná trička tak můžete vzít nejen na párty s přáteli, ale mohou být i zajímavým a originálním dárkem pro známého či kamaráda ke jmeninám či narozeninám, ale může být i zajímavým doplňkem, který se dá nosit také do školy či do práce. Když si někdo dokáže udělat legraci sám ze sebe, je svým okolím vnímán kladně a taky tím vyjadřuje svůj vztah k okolí.

V poslední době se velké oblibě těší právě zmíněná párty trička, ale také trička ViralBrothers s motivy Debilních keců.