Žluté tričko s potiskem

Trička s potiskem, kus oblečení, kde se fantazii se meze nekladou


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Jsme přesvědčeni o tom, že i Vy máte alespoň jedno tričko s potiskem. Jedná se prakticky o nejčastější a nejběžnější součást našich šatníků. Někdo v tričkách rád spí nebo je nosí jako domácí oděv. Je však velké procento těch, kteří trička s potisky milují a nosí je běžně ven. Však proč by ne! Vždyť je to originální!

Trička s potiskem najdete v každém obchodě, v pánském i dámském oddělení. Jejich největší výhodou je maximální pohodlnost. Obvykle oblékáme nejrůznější haleny, topy, košile a podobně. Vezměte si však pro jednou klasické bavlněné tričko. Uvidíte, jak moc příjemně se budete cítit. Nikde Vás nic nebude tlačit ani kousat.

Trička s potiskem a nepřeberné množství motivů

Potisk trička je věc, která nezná hranice. Vybírat můžete z šíleného množství, kde najdete nejrůznější obrázky i vzory. Záleží jen na Vás! Roztomilé obrázky, abstraktní kresby, legrační nápisy, sexy motivy… v podstatě cokoliv na co si vzpomenete.

Pokud chcete být opravdu maximálně originální, můžete si trička s potiskem nechat vyrobit podle svého přání. Na internetu najdete hned několik e-shopů, které tuto možnost nabízí. Zahrajte si tedy chvilku na módního návrháře a udělejte si své vlastní originální tričko. Aspoň budete mít jistotu, že nepotkáte nikoho jiného ve stejném triku.

K čemu nosit trička s potiskem?

Ptáte se, pro jakou příležitost se tričko s potiskem hodí? Na pracovní schůzku nebo na večeři v luxusní restauraci to určitě není. Avšak festivaly, letní párty, grilovačky, posezení s přáteli, na výlet do přírody a podobně je tričko ideál. S klidem si ho můžete obléknout také na procházky městem i nákupy. Uvidíte, že pokud ke klasickému triku obléknete džíny nebo barevné kalhoty, budete vypadat skvěle. Na nohy oblečte pohodlné kecky, ale výjimkou nejsou ani podpatky, které vyniknou v slim kalhotách.

Autor úvodního obrázku – žluté tričko s potiskem: juplife