Vtipné tričko Young Primitive

Vtipná trička Young Primitive


Štítky: , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Jak praví staré přísloví, humor je kořením života. Dá se jím ale také vyjádřit postoj jednotlivého člověka k životu. Není sice nezbytně nutné si za každých okolností ze všeho neustále dělat legraci (někdy to ani stejně nejde), ale v určitých situacích je dobré danou situaci zlehčit a dát najevo svůj nadhled. A proč to neudělat třeba s pomocí trička s vtipným motivem, textem nebo obrázkem? Uděláme tak život příjemnější jak sobě, tak i lidem z našeho okolí.

A jak jinak potěšit při různých příležitostech vtipně třeba kamaráda, přítelkyni či sourozence, než vhodně zvoleným dárkem, například v podobě vtipného trička? Ne každému je nutné darovat třeba lahev vína či něčeho silnějšího. Někdo raději upřednostňuje darování dárků, které vyjádří kousek našeho já a hlavně mají i delší životnost. Vtipné tričko je tak přímo ideálním dárkem. Obdarovaného potěší a zároveň se jedná o dárek, který mu vydrží delší dobu, než různé druhy poživatin nebo alkoholu.

Vtipná trička jsou stále v módě

Tričko ale nemusíme kupovat jen jako dárek. Kupme si jej pro sebe a můžeme tak dát okolí na vědomí, že i my máme smysl pro humor nebo že se hrdě hlásíme k příslušnosti k určité skupině. Třeba že milujeme pejsky, kočičky a jiná zvířátka, matematiku, že jsme gentlemani nebo naopak rebelové, zkrátka že nejsme tuctoví, že rádi vybočujeme z řady.

Vtipné tričko Fucking weather

Vtipné tričko Fucking weather, autor: YougPrimitive.cz

Někomu ale nemusí záležet na významu obrázku nebo textu, zajímavé pro něho mohou být i designová trička s různě barevnými a geometrickými tvary. Například v e-shopu YoungPrimitive.cz si můžete vybrat z desítek neotřelých, originálních a zábavných triček s obrázkovými či textovými motivy.

Nejnovější trendy pro mladé

Kupte si jako skupina úplně stejná vtipná trička, nebo trička ve stejných barvách – muži modrá, dívky červená – a zkuste společně vyrazit třeba na nějakou společenskou akci nebo jen na mejdan. Uvidíte, jak mezi všemi zabodujete, protože patřit k nějakému většímu celku je také velice příjemné, byť jste jen jedna třída nebo parta ze sídliště.

Eshop: www.youngprimitive.cz