Oblečení Guess

Nová kolekce oblečení Guess


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Jaro 2013 už konečně přichází a my se můžeme chystat na obměnu šatníku. Zimní bundy a kozačky můžeme odložit a můžeme se podívat, jaké jsou trendy v oblékání v letošním roku.
Letos určitě nezapadnete, pokud svůj outfit složíte s výraznějších prvků, které vás odliší od ostatních. Může jít o správně umístěné flitry či kamínky, jaké často najdete například u značky Guess.

Ti, kteří mají rádi eleganci, ale přitom nechtějí být centrem pozornosti mohou svůj outfit složit z oblečení klidnějších, méně výrazných barev, mezi které patří například béžová či hnědá. Třešničkou na dortu pak může být extra doplněk, kterým mohou být u mužů například hodinky, u žen pak třeba kabelky Guess.

Značka Guess sice nepatří mezi značky s dlouhodobou tradicí, vznikla teprve v 70. letech minulého století, ovšem i přesto patří mezi velmi oblíbené výrobce oblečení a to především pro dámy.

I když jejich nabídka zahrnuje i kousky pro pány, jejich oblečení je určeno především ženám. V obchodech můžete kromě triček, šatů a nátělníků objevit i mnoho doplňků, ať už jde o pásky, peněženky anebo zmíněné kabelky.

Ne každý však sleduje aktuální novinky a jde vždy s tím, co je v módě. Takoví lidé pak mohou využít jarní výprodeje, kdy se obchody zbavují oblečení z předchozích let a obnovují nabídku. Díky výprodejům tak můžete ušetřit spoustu peněz a koupit si velmi levné oblečení, často i za polovinu ceny.

I oblečení značky Guess najdete ve slevách. U nás jej na internetu prodává několik internetových obchodů, stačí se zajímat o to, kde prodávají outlet Guess a uvidíte, že ceny jsou zde znatelně nižší.

Autor úvodního obrázku: guess.com