Bílé balerínky

Chcete být IN?


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:zaujměte vtipným tričkem

A co tak vtipná trička od bastard.sk? Zaujměte své okolí veselými a hravými náměty, které budete nosit na tričkách. Co tak zebra, která prohlašuje, že potřebuje změnu a natírá své černo-bílé pruhy na fleky, které na sobě nosí zebra? Je to vtipné, veselé a hravé a vykouzlíte tak úsměv na rtech nejednomu sucharovi.

A co ovečka, která tvrdí, že právě ona je jiná? Všechny kamarádky jsou krásně sněhobílé, kdežto ona je tou černou ovcí, která je k ostatním otočena bokem. I to napoví něco o nositeli trička, může to vypovídat o jeho charakteru, vždyť nejít s davem a lišit se, je to, co nás může zviditelnit, tak proč nemít takové krédo na tričku?

Drsným motorkářům, kteří si ze sebe umí udělat legraci, bude slušet tričko, které znázorňuje evoluci. První rozjíždí kolečka koloběžky, potom kola, mopedu, vytuněné motorky a nakonec kolečkového křesla.

Stylové mikiny s potiskem přijdou vhod v případě, když přijdou chladnější rána. Pak je dobré mít po ruce mikinu, která zahřeje, pobaví a potěší oko a mysl ostatních kamarádů, spolužáků či spolupracovníků. Pak přichází na řadu stylová mikina s potiskem. I tady máme nepřeberné množství variant, které si může vlastník vybrat podle toho, co nejvíce sedí k jeho stylu a vkusu.

Ženu i muže potěší obrázek, na kterém je znázorněna zelená žabka a její opravdová negumová kamarádka, která kváká a skáče. Není žabka jako žabka. A co černá mikina se žlutým eskalátorem a postavičkou, jež se škrábe s mačkami a cepínem po jejím okraji směrem vzhůru? Nač univerzální jezdící schody, když je život tak rozmanitý a je třeba si jej vychutnat?

Vtipná se vám může zdát zebra, která kráčí po zebře. Cože? Ano, zebra-zvíře, které přechází silnici, jež je namalovaná ze samých lidských postaviček. Proč chodit po pruzích zebry, proč si nevyměnit roli?

Motivy z mikin nás mohou zavést až do ráje, kde ženská postavička v duchu „FAIR PLAY“ tahá mužskou postavičku na laně. Ovšem věc má háček. Ta část lana, kterou tahá žena, je obvázána kolem stromu. Je libo jablíčko?

Chcete mít krásné botičky?

Pak pátrejte na web Krasnetopanky.sk. Kde naleznete mokasíny, lodičky, balerínky, gumáky, gladiátorky, dřeváky, sandály či žabky. Kupte si levnou obuv, která za pár peněz dokáže rozzářit vaši nožku. Může to být věčně elegantní černobílá dámská lodička či balerinky. Nebo preferujete pohodlné a na léto ideální sandály? Nemusíte se bát ani barev, ani motýlku, flirtů, stříbrných stužek či perliček.