Elegantní oblečení

Co nosí pravá dáma?


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Nechejte se inspirovat letními návrhy z webu fancy.sk. Vzdušné a jako pírko lehounké blůzky a košile dokáží i v parném dni zchladit emoce a zmírnit pocení. Přijde vám, že na sobě nemáte nic, jenom pavučinku, kterou vám utkat pavouček pro štěstí? Jste v nich pořád krásná a svůdná dáma, kterou nic nepřekvapí a která dává svou vizáží najevo, kdo je tady za křehkou a něžnou bytost. Máte velikost S nebo XXL? Nevadí, i tak si vyberete ze široké škály blůz a košilí, které jsou různých barevných provedení.

A k takové stylové blůzce se hodí elegantní kožená kabelka. Inspiraci vám poskytne http://www.fancy.sk/sk/Talianske-kozene-kabelkyJe libo kabelku do práce, či jenom na odpolední korzování po městě s kamarády? Vyberte si kožené, semišové či společenské kabelky? Jste moderní žena a potřebujete tašku na svůj notebook? Výborně, i takovou si můžete vybrat, jakož i nákupní ekotašky. Máte rádi přírodní odstíny cinnamon, moutarde, dark green nebo jste raději pro vášnivé rek, pink anebo hravé pink/yellow či red/beige? Není problém. Vyberte si kabelku na různé typy příležitostí!

Ke krásné ženě patří krásné šperky a krásné náhrdelníky podtrhne ladnou šíji každé ženy. Stránka http://www.esperky.sk/nahrdelnik/ vám nabídne řadu variant. Může být doplňkem, který na sebe dokáže strhnout veškerou pozornost. Je libo náhrdelníkové srdíčko v barvě čirého křišťálu? Nebo dáte přednost srdíčku, které je po obvodě vykládané křišťálem a jehož barva je tmavočervená? Také proužkové srdíčko, které je v barvě čirého křišťálu, vám může zvednout náladu. Svého milého pak můžete oslnit i náhrdelníkem vykládaným menším šikmým křišťálovým srdíčkem, který na sluníčku jenom hraje všemi barvami.

Pro nabídku zajímavých a cenově výhodných prstenů doporučujeme tento e-shop: klikněte zde.

Autor úvodního obrázku: …love Maegan