Plavky Tankiny

Plavky pro léto 2013


Štítky: , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Jaro je konečně tady a vy už se určitě začínáte těšit na léto. Vždy to začne zpevňováním těla, pročištěním organizmu a potom už se vidíte na pláži u moře nebo někde u vody. Jaké plavky pro určitý typ postavy ale zvolit? Komu sluší tankiny, komu bikiny a komu jednodílné plavky? Jaké jsou vlastně trendy pro nadcházející letní sezonu 2013?

Plavky pro letošní léto budou vše, jen nebudou nudné a fádní. Budou ušité nejen z barevných látek, ale také z látek vzorovaných, s různými motivy a ve velmi zajímavých střizích. Také budou zdobené efektními doplňky.

A jaké barvy vybírat pro tankiny plavky, jednodílné plavky, které se těší stále větší a větší oblibě nebo relativní novinku v podobě jednodílných plavek se sukénkou, které budou patřit mezi největší hity letošní sezony? Pokud chcete být tedy „in“ vyberte si plavky v barvě citrónu nebo pomeranče, v odstínech zelených a modrých, v různých odstínech růžové a stejně jako vloni budou letět plavky v neonových barvách.

Jednodílné plavky se sukénkou

Jednodílné plavky se sukénkou

Neodmyslitelným trendem jsou květinové vzory, různé zvířecí vzory a námořnický styl. Hlavním trendem bude leopardí, zebří nebo žirafí potisk.

Plavky pro plnoštíhlé

Pokud máte postavu s výraznými boky, měly byste se soustředit na to, aby byl střih řešen zvýrazněným pasem na spodním dílu. Vzor by měl být grafický společně s tmavou látkou, která bude na místech, které nechcete moc zdůraznit. Také plavky můžete doplnit o parea, sukně nebo šortky nebo zvolit tankiny plavky. Pokud máte malá prsa, měly byste vždy volit zajímavé vzory, jako třeba pruhy. Také vrchní díl, i když jde o plavky vcelku, by měl mít podprsenku push-up. Vyhýbat byste se měly hlavně tmavým barvám. Pokud máte naopak velká prsa, vždy byste měla nejvíce věnovat čas výběru správného střihu a pevného materiálu, plavky by měly mít kostice a širší ramínka a rozhodně zapomeňte na plavky typu bikiny, kdy má podprsenka pouze trojúhelníčky. Vaše poprsí by bylo „rozteklé“ do stran a působilo by ošklivě.

Firma Blancheporte se rovněž zabývá charitativními akcemi, kdy v poslední době spolupracuje zejména s nadačním fondem Zdeňky Žádníkové, který pomáhá rodičům a ošetřujícímu personálu v nemocnicích ke zpříjemňování pobytu malých pacientů ve zdravotnických zařízeních. Více informací zde.

Zdroj obrázků: eshop Blancheporte.cz