Šperky Swarovski

Šperky Swarovski – šperky s puncem luxusu


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Šperky jsou vděčným dárkem, protože nadchnou nejen ženy, které těžko odolávají jejich kouzlu, ale také mladší dívky, chlapce a muže. V současnosti jsou oblíbené zejména šperky ze stříbra, ze zlata i z chirurgické oceli. Velkému zájmu se v poslední době těší šperky z kolekce firmy Swarovski. Nejen ženy si je kupují samy pro radost, jsou ale také velmi často kupované jako dárek k svátku, narozeninám, k jubileu nebo k Valentýnu a k Vánocům.

Šperky o osobě, která se jimi zdobí, napoví hodně. Někdo má rád velké, drahé a okázalé šperky, někdo upřednostňuje radši šperky jemnější, zdobené jemnými kamínky nebo krystaly. Už několikátou sezonu se velké oblibě těší kuličky z krystalů Swarovski. Tyto kuličky se nevyrábějí pouze stříbrné, ale jsou také k dostání v mnoha barevných variantách – můžete na ně narazit v nejrůznějších odstínech zelené, modré, růžové, černé nebo fialové barvy. Na trhu jsou ale k dostání i v kombinovaných barvách, například jako velice krásné černo-růžové náušnice Swarovski.

Náušnice kuličky Swarovski

Náušnice kuličky Swarovski

Šperky z chirurgické oceli

Výhody chirurgické oceli jakožto šperkařského materiálu ocení zejména alergici, ale také lidé, kteří nemají příliš v oblibě klasické zlaté a stříbrné šperky. Například náhrdelníky Swarovski se velice často vyrábí v kombinaci chirurgické oceli a výrazných krystalů, které celý šperk oživí a dají mu tak určitý luxusní vzhled.
Swarovski rovněž nabízí celé sady šperků, složené buď jenom z různě barevných krystalů, které mohou sloužit jako přívěsky nebo jako ucelené dárkové komplety náušnic, prstýnku a řetízku s přívěskem. Darováním tohoto kompletu své drahé polovičce jí uděláte nesmírnou radost a ukážete, že Vám na ni záleží a dáte si s výběrem dárku náležitě záležet.

Historie firmy Swarovski

Zajímá vás historie firmy, která dostala na trh prsteny a náhrdelníky, náramky Swarovski a krásné přívěsky Swarovski? Víte, že historie sahá do roku 1862 do České republiky, konkrétně do Jiřetína pod Bukovou poblíž Jablonce nad Nisou? Zde se narodil Daniel Swarovski, vyučil se uměleckým pasířem (sklářem) a ve třiceti letech si nechal patentovat svůj stroj a v roce 1895 založil svou vlastní firmu. To jste zajisté netušili, že má tak zajímavou historii.

Kupte i Vy šperk Swarovski pro sebe či svoji lásku a uvidíte, že budete nadmíru spokojeni.