Šaty Fever London

Fever London – značka pro moderní ženy


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Hledáte nějakou novou značku oblečení pro ženy, která dává důraz na ženskost, je moderní a inspiruje se klasickou anglickou elegancí a vintage stylem? Obdivujete vkus a styl vévodkyně Catherine a její půvabné sestry Kate Middletonové? Tak přesně pro vás bude tím pravým značka FEVER LONDON.

Londýnská značka dámské módy

Fever London je – jak už název napovídá – dámskou značkou z Londýna a po překladu zjistíte, že název vystihuje přesně kolekce této značky, volně horečka Londýna. Klade důraz na ženské siluety, používá různé barevné kombinace a vzory, skromné výstřihy, zdůrazňuje ženský pas a sukně, které sahají ke kolenům. Oblečení této značky je vším možným, jen není fádní, šedé, usedlé či neforemné. Fever London hledá inspirace všude, kde je to jen trochu možné. Prochází vintage butiky, bleší trhy, s fotoaparátem jsou připraveni kdykoliv zachytit něco zajímavého, ať jsou to ptáci na obloze, zajímavý chodník nebo nádherné květiny.
Výhodou značky Fever London je, že si jejich oblečení můžete vzít jak do práce, na nákupy, na romantické rande, tak i na večerní nebo speciální příležitosti. Letos je kolekce Fever London doplněna o plážové tašky, ale také kabelky a šperky.

Červené šaty Fever London

Červené šaty Fever London

V březnu roku 2004 otevřela značka Fever London svůj první obchod v Londýně, v tradiční módní čtvrti, a od té doby její popularita hodně stoupla. V současnosti tuto značku prodává obrovské množství obchodů a butiků nejen ve velké Británii a Irsku, ale také v celé Evropské unii na celém světě, včetně Austrálie, USA a Kanadě.

Značka Fever London ví, jak upoutat pozornost na ženu, aniž by musel být výsledek vulgární nebo pobuřující tím, že výstřih bude až k pupíku a sukně bude končit těsně pod zadečkem. Snaží se o jemný ženský vzhled, důraz klade na pas, štíhlou siluetu a svou inspiraci bere v 50. až 70. letech. Použité materiály jsou vždy pohodlné, vzdušné, jemné a ladí například s květy aktuálního ročního období.

Fever London má jedinečný styl a mladistvý nádech ženskosti.

Zaujala Vás nabídka značky Fever London? Koukněte se na ucelenou nabídku letních šatů a halenek od této módní značky – zde

Autor úvodního obrázku – šaty a halenka Fever London: http://www.feverdesigns.co.uk