Černé dámské legíny

Lesklé legíny jsou ultra sexy záležitostí. Máte je taky?


Štítky:

Sponzorované odkazy:Nejenže jsou sexy, navíc se taky stávají hitem jara 2013. Najdete je prakticky v každém obchodu, jelikož všechny značky se snaží jít s dobou a trendy. Pokud na to máte postavu, pořiďte si lesklé legíny taky!

Lesklé legíny a imitace kůže

Pokud projdete obchody, uvidíte, že nejčastější verzí jsou černé lesklé legíny, které na první pohled vypadají jako kožené. Kůže je letos hodně in, stejně jako kovové doplňky v podobě cvočků, bodlin i pyramid. Ovšem věřte, že pravé kožené kalhoty nejsou zrovna levným a navíc během teplých dnů také nijak příjemným kusem oblečení. Proto jsou lesklé legíny imitující kůži skvělým řešením.

Modré dámské legíny

Modré dámské legíny, autor: Idhren

Kromě imitace kůže je však k dostání spousta dalších barev. Trendy je metalická stříbrná i zlatá, které jsou stejně nepřehlédnutelné jako ostatní výraznější barvy. Například růžová či zelená. Pokud se pro tento výrazný outfit rozhodnete, zbytek by měl být jednoduchý. Tedy jemný top, do ruky psaníčko a na nohy podpatky. Stanete se tak královnou každé party.

Nechybí ani potisky

Lesklé legíny nejsou pouze záležitostí barev a imitací! Na trhu najdete také výběr zajímavých vzorů v lesklém provedení! Převládá především abstrakce, ale najdete také pruhované a kostkované vzory.

Auto úvodního obrázku – černé dámské legíny: What I Wore