Seznamte se s podzimními trendy 2014

Seznamte se s podzimními trendy 2014


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Léto je v plném proudu a vy si jistě osvěžujete šatník vzdušnými a originálními módními kousky. Přesto již nastává čas na seznámení s podzimními trendy. Jaké materiály, vzory a barvy budou provázet letošní podzim? Módní domy už dávají celkem jasně najevo, jakým směrem se bude podzimní móda ubírat. Bude letošní podzim i dle vašeho gusta?

Letošní podzim v pestrých barvách

 podzim 2014

Nejen chladná rána a lezavá zima si vyžadují kvalitní a teplé materiály. Na podzim vás bude provázet flanel, bavlna a samozřejmě umělé materiály. V poslední době se vrací mnoho střihů, které byly populární v minulých letech. Faktem zůstává, že na podzim se můžete setkat s celou škálou střihů, z kterých jen těžko vyberete ten dominantní. To samé platí i u barev. Klasické barvy patřící k podzimu jako je hnědá, oranžová, černá či žlutá s nádechem hnědých tónů budou doplněny starorůžovou, zlatou, šedou či zelenou. Do svého šatníku si budete moci zařadit kousky bez jakýkoliv vzorů a necháte tak vyniknout krásně syté barvy. Pokud vám ale vzory nesmí ve vaši podzimní výbavě chybět, můžete se spolehnout na kostky, květiny, zvířecí vzory i další zajímavě kombinované geometrické tvary.

 boty

Když se vysloví slovo podzim ve spojitosti s módou, první na co většina žen pomyslí, jsou teplé kabáty a pohodlné svetry. Elegantní a trendy budou krátké kabátky i delší kabáty, do světa trendy módy se navrací i baloňáky. Při výběru svetrů vás bude doprovázet nedbalá elegance a uvolněná móda v odstínech červené, fialové, oranžové a také olivové. Kárované nebo kostkované  slušivé komplety a šaty doplněné hrubšími punčocháči či legínami dodají podzimnímu šatníku energii a šmrnc. V módě také letos zůstávají praktické holínky, které se svým designem posunuly mílovými kroky dopředu. Užijte si podzim v krásných, sytých barvách a modelech originálních střihů.

Autor úvodního obrázku:  Kailsa

Autor obrázku v textu:  AshleighEMcKillop

Autor obrázku v textu:  monika.anders