Letní sandále

Letní sandále pro horké letní dny


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Pokud si vybíráte nové sandály, dejte si pozor na to, aby nezkazily váš celkový vzhled. Velice důležité totiž je, abyste sladily sandály s vaším oblečením. Podle čeho si vybrat ty správné, aby ladily s vaším outfitem?

Sandále by měly odpovídat tomu, k jaké příležitosti a k jakému oblečení je budete mít. Snad každá žena ví, že rozhodně není vhodné, aby si vzala sandále k večerním koktejlkám, stejně jako muži by se měli vyvarovat ponožkám v sandálech. Ať se mluví o momentálním módním hitu, tak toto je opravdu módní faux pas. Také velkým módním přešlapem, i když se to nemusí zdát, jsou třeba sandály ve stylu plážové obuvi a k tomu khaki kapsáče hodící se spíše na túry. U mužů je důležitý také materiál, pokud jsou sandály z kůže, hodí se spíše pro neformální příležitosti a pokud jsou gumové, jsou vhodné i jako ležérní záležitost. Výbornou volbou jsou sandály Keen, které se hodí téměř ke všemu a hlavně vaše noha bude v maximálním pohodlí.
U žen určuje výběr sandálů vybrané oblečení a materiál zvoleného oblečení. Pokud mají plnou patu a nemají podpatek, jsou univerzální. Pokud jsou na vysokém podpatku, tak jsou vhodné i k šatům. Pokud zvolíte sandále ve stylu plážových žabek a bez podpatku, výborné jsou sandále Keen, tak k nim můžete vzít džíny i šortky a vlastně jakékoliv neformální oblečení. Elegantně potom vypadají sandále na vysokém podpatku a na platformě. Pokud hledáte sandálky ke koktejlovým šatům nebo i letním šatům, neměli byste volit sandály, které mají pásky kolem kotníků. Opticky pak vaše nohy budou vypadat jako by „uříznuté“ a bude vás to zbytečně zmenšovat. Také se nikdy nezapomeňte podívat na sebe do zrcadla a zkontrolovat paty. Pokud zepředu vypadá noha dobře, ale pata vám přesahuje přes botu, tak jsou vám sandále malé a měli byste zvolit alespoň sandále, které budou o půl čísla větší.

Dámské sandály Keen

Dámské sandály Keen

Jaké volit barevné varianty sandálů?

Konečný výběr sandály se většinou řídí barvou. U žen je tolik možností, pokud jde o barvy. Muži většinou upřednostňují sandály v barvě hnědé, černé a khaki. Vždy by měli opět zvážit to, k čemu je budou nosit.

Výhodou dnešní doby je to, že i sandály si můžete koupit přes internetový obchod, například na Affekt.cz. Je to sice riskantnější než u oblečení, protože přeci jen každá noha je jinak široká, má jiné prsty apod., ale i tak je to možné. A může vás uklidnit to, že vždy máte možnost výměny za vhodnější velikost.