Obuv pro ženy

Módní trendy – obuv pro ženy


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Inspiraci a povzbuzení hledáme v módních časopisech pro ženy, které nám radí jak na zdraví, životní styl, partnerství a v neposlední řadě taky na módu a vhodnost a oblíbenost obuvi. K nejoblíbenějším ženským časopisům patří Betynka, Cosmopolitan, Elle, Praktická žena, svět ženy, Dáša, InStyle, Joy, Katka, Zdravé hubnutí Vlasta. V poslední době se velké oblibě rovněž těší i magazín pro ženy Marianne.

Nové trendy v ženské obuvi

Také obuv pro ženy je v poslední době ovlivněna módními trendy v oblasti barevnosti a moderní obuv tak hraje doslova všemi barvami. Na plný plyn to rozjedete v neonových a duhových barvách, což může být bráno jako terapie šokem při pošmourném rádoby letním počasí. Všechno tak podtrhuje barevný akcent. A přináší nám do života trochu radosti, otevírá nám mysl a duši a vítá všechno barevné, krásné, jasné.

Kovový trend nejen jako doplněk obuvi

Kovový trend je také provázen velkým množstvím nýtů, které najdete jak na obuvi, tak kabelkách a doplňcích. Nesmí chybět a ni štrasové kamínky, hlavně aby se všechno třpytilo a blýskalo. Když potom taková obuv vpluje do šedé kanceláře, pak je dost možné, že její nositelka zaujme všechny její osadníky a dokáže jí vnést šmrnc a světlo, které tolik potřebuje. A jaký je dobrý základ takové obuvi? Samozřejmě univerzální černá barva, která je jak elegantní, tak dá třpytivých prvkům vyniknout. Proto nebude obuv působit jako celek bulvárně, ale bude snoubit decentnost a eleganci s mladistvým zápalem a oslňující radostí.

Otevřená špička

V létě dominují modely s otevřenou špičkou, které tak zajistí kancelářím trochu osvěžení v nadcházejících horkých dnech.

Stále oblíbené balerínky

Balerínky jsou jak elegantní, tak i pohodlné. Jsou věčné. Jejich pastelové odstíny pak v kontrastu se svítivými barvami dají vyniknout výrazným detailům v podobě mašlí a květů, které tak rozzáří celé naše léto. Nízká podešev tak pokračuje v trendu hlavně pohodlně a jedná se jak přes ležérní obuv, dívčí balerínky, nazouváky a jiné. Protože se v parných letních dnech nemíníme ještě více namáhat se zavazováním obuvi, přijdou nám jednoduché botky stylu balerínky náramně vhod.

Podešve a podpatky tohoto léta

Letní styl s sebou přináší i korkové podešve a podpatky. Jsou výrazem toho, jak má vypadat letní obuv a hodí se k letním trendům. Představte si je s letními šaty.
Také klínové podpatky jsou velmi oblíbené. Všechny lodičky, polobotky a jiné vsadily právě na klínky, které jsou opět v odstínech pastelových, zářivých a duhových.

V opravdu horkých dnech pak budete hrát prim v jednoduchých římských sandálech s tenkými pásky, které zakryjí chodidla, ale zároveň dají nohám lehkost.
A o to jde, potřebujete jednoduchou, pohodlnou obuv, která vám zajistí příjemný pocit po celý váš pracovní den a zároveň bude vhodným módním doplňkem, který ladí s dalšími doplňky, které jste si pro tento den rozhodla zvolit.

Autor úvodního obrázku – módní obuv pro ženy: faungg’s photo