Móda pro mladé

Doplňky pro dívky


Štítky: , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Inspirace mladé slečny v časopisech pro mladé

Máte doma mladou slečnu, která se chce líbit? Pak určitě leží v magazínech pro dívky a listuje si, aby zachytila poslední trendy a módní doplňky pro dívky. Jedním z takových časopisů je Cosmopolitan, jehož heslem je, že krása přichází zvenčí. Sám sebe pak časopis charakterizuje jako nezbytný doplněk mladé a sebevědomé ženy. Dalšími chartistickými časopisy a magazíny pro dívky jsou Bravo, Bravo Girl!, CosmoGirl!, Dívka, Popcorn, Sweet 17, Šťastná 13, Top dívky. Tyto časopisy se striktně drží několika základních témat, a jedním z nich je právě móda, včetně kosmetických přípravků a vlasové kosmetiky.

Mladá generace jako předmět nových vývojových trendů

Magazín pro dívky zpravidla zachycuje fotografie mladých, krásných a úspěšných mladých žen a dívek, které se na nás usmívají z obálek časopisů a mladé dívky se jim chtějí co nejvíce podobat. Mladá generace je tou nejsenzitivnější části společnosti, která reaguje na nové fenomény ve společnosti a také se stává předmětem nových vývojových trendů.

Styl lolita přichází i do České republiky

České dívky si oblíbily styl lolita, který je původně z Japonska. Z dlouhodobého hlediska je zřejmé, že stovky mladých dívek již vyznávají tento styl a rekrutují se z řady fanoušků japonských kreslených komiksů. K jejich nepostradatelným módním doplňkům patří oblečení, boty, deštníčky, kabelky, čepečky, prstýnky, přívěšky, sponky do vlasů od značek Spica, Putumayo, Algonquins. Zmíněné doplňky jsou navíc hodně levné, a to v řádu desetikorun. Tento módní styl oslovuje dívky v rozmezí od 13 do 25 let, které tak svým oblečením a módními doplňky vzbudí pozornost, protože zavání jistou sexuální vyzývavostí nebo někdy i perverzností. Jedná se o moderní a progresivní dívčí styl, který zažívá svůj rozkvět také v ostatních částech světa, například v Americe.

Voňavé letní boty – aneb voňavé nožky v létě

Dalším trendem posledních dní jsou voňavé boty pro mladé dívky, které představuje cenově dostupná značka MEL. Jsou určeny pro mladé dívky, proto srší ozdobami a jsou vyrobené z recyklovatelného plastu, který navíc krásně voní. Na výběr je ze sandálků na podpatku či na rovné podrážce a bývají zdobené jak průhlednými motýlky, tak stužkami či srdíčky.

Mezi doplňky, které nesmí chybět patří dnes hodinky, které vypovídají o nositelce to, jaký má styl. Dále je to elegantní kabelka v barvě černé, bílé či hnědé, a i když nemusí být luxusní Luis Vuitton či Prada, tak určitě udělá nositelce radost a je vhodným doplněním jejího outfitu. Hitem letošní sezóny jsou legíny s různými vzory, ať už tygrované, tak hvězdičkové, či jenom s širokými pruhy. Také se vrací do módy kovové cvočky, hroty či pyramidky na oblečení, na prstýncích i na botách.

Hlavní ovšem pořád zůstává, aby se dívka v novém outfitu doplněném zajímavými drobnostmi, podtrhávajícím její styl, cítila dobře a uvolněně.

Autor úvodního obrázku – móda pro mladé: garryknight