Šátky na krk jako skvělý módní doplněk

Šátky na krk jako skvělý módní doplněk


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Nedílnou součástí módních doplňků se v poslední době staly zejména dámské šátky na krk. Výhodou je, že při nošení šátku, byť už jako doplňku, nemusí hrát hlavní roli roční období. Naopak, v obdobích sychravého a nevlídného počasí lze šátek využít jako dobrého pomocníka proti nachlazení nebo bolesti zubů.

Je vázání šátků věda? Stačí mít jen dobrou představivost!

Vázání šátků je často i uměním, jelikož mnoho dam si neví rady jak si šátek kolem krku správně uvázat. Přitom záleží jen na vlastní fantazii, na tvaru a rozměru šátku. Můžeme mít šátek ve stylu šály, šátek trojcípý nebo čtyřcípý. Pak už záleží na Vás, zda si jej ovážete jen tak kolem krku, nebo různě zavinete. Také barevnosti neznají mezí.
Při výběru šátků se nepozastavujme nad tím v jaké barvě máme většinu svého oblečení, vždyť k černé nebo bílé barvě se hodí téměř vše. Jindy fádní model může dámský barevný šátek s jednoduchým uvázáním oživit. A v jednoduchosti se často skrývá krása.
Šátek na krk

Pro ty nejmenší pořiďte dětské šátky na krk

Dětské varianty šátků bývají zpravidla trojcípé. Musejí být elastické, mít lehké uvazování, a také by měly být z kvalitního materiálu. Pro ty nejmenší slouží především jako ochrana krku při ofouknutí, popřípadě jako pokrývka hlavy. Malým princeznám, po vzoru maminek, slouží šátky také na parádu. Proto jsou vyráběny v různých barvách, ale i s pohádkovými motivy.

Šátky jako módní doplněk se v poslední době staly i doménou pánů sledujících moderní trendy. Muži se však stále drží spíše při zemi a volí méně výrazné vzory, bez prvků pestrosti. A tak na ulici jen těžko potkáme muže s křiklavou růžovou nebo třeba sytě žlutou barvou.

Zdroj obrázků: serafinosays.com, dreamanaires.com