Kompresní kalhoty Vám pomohou zhubnout a zvládnou toho ještě víc!

Kompresní kalhoty Vám pomohou zhubnout a zvládnou toho ještě víc!


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Pokud sportujete, pro zvýšení účinnosti dané sportovní aktivity doporučujeme používat kompresní oblečení, zejména kompresní kalhoty, které na správných místech podporují krevní oběh. Čímž dávají správný směr k hubnutí a k samotnému dobrému výsledku z tak usilovné práce, jako je pro většinu lenošivých dam sportování. Záleží také na správném výběru. Je rozdíl jestli chcete kompresní kalhoty na cvičení, kvůli zdravotním důvodům nebo kompresní kalhoty na hubnutí. Proto tento druh oblečení ocení nejen dámy, ale i muži.

Je účinné hubnutí s kompresními kalhotami?

Dámské kompresní kalhoty se doporučují při hubnutí a jak už bylo zmíněno, dopomáhají k správnému krevnímu oběhu, ale také mají anticelulitidní účinky. Napomáhají zbavovat se obezity a formují zejména genoidní typy (hruškovitý tvar těla) a také hlavně udržují dosažený efekt. Co se týče délky, vyrábí se délka buď po kotníky nebo si můžete vybrat 3/4 kompresní kalhoty, které většinou bývají jako unisex (výrobek určený pro obě pohlaví).

Kompresní kalhoty určené pro sport jsou z velmi elastického materiálu. Jsou vyrobeny tak, aby udržovaly svaly při sportu v teple a odváděly většinu potu z lidské pokožky. Kompresní oblečení je také velmi oblíbené u mužů, kdy je prokázáno, že dokáže zvýšit sportovní výkonnost.

Kompresní podkolenky? Na co se hodí?

Tyto podkolenky jsou vhodné na delší cesty nebo při pocitu tzv. těžkých nohou.Také předcházejí potížím s křečovými žílami. Jsou vhodné jak pro mladé, tak i pro starší dámy, které těmito potížemi trpí.
V neposlední řadě sem patří kompresní punčocháče, které se používají většinou ve zdravotnictví, často po operacích s již se zmíněnými křečovými žílami, nebo také pro ženy v těhotenství. Také používání těchto kompresních punčocháčů snižuje únavu, bolest a časté otékání nohou.

Zdroj obrázku: shop-fitness.cz