Jarní bunda

Víte, jaké jarní kabáty se budou nosit tuto sezónu 2013?


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Zima už nám rychlým tempem odeznívá a zimní bundy již necháváme stranou. A to je dokonalý důvod k tomu, abychom se podívali, jaké jarní kabáty se budou nosit tuto sezónu. Pokud se na nákup kabátu teprve chystáte, věřím, že Vás tento článek bude inspirovat.

Nesmrtelné trenčkoty

I letošní jaro budou 100% IN jarní kabáty typu trenčkot. Působí dokonale svěže a elegantně a hodí se ke kalhotám i k sukním. Jednoduchá barva a výrazné knoflíky – to je nesmrtelná kombinace, která nás nikdy nepřestane bavit. Další výhodou je, že dobře šitý trenčkot dokonale vyzdvihne siluetu Vašeho těla. Budete tedy vypadat opravdu dokonale.

HOT TIP! Zakuklete se!

Pokud chcete opravdu něco výjimečného, doporučujeme aktuální trend, ve kterém se poslední dobou vyžívá většina módních domů. Jedná se o jarní kabáty šité v tzv. cocoon střihu. Takovýto kabát je směrem dolů, přibližně v oblasti pasu a boků, rozšířený a poté se opět zužuje. Působí tak poměrně vzdušným dojmem, ale věřte, že během prvních jarních dnů Vás perfektně zahřeje.

Díky tomuto nafouknutému efektu tento typ kabátu doporučuji spíše pro štíhlejší postavy. Pokud máte nějaké to kilo navíc, kabát Vás ještě opticky zvětší. A to přece žádná žena nechce!
Jestliže i přes tento fakt po cocoon kabátu toužíte, doporučuji stáhnout ho páskem, čímž vytvarujete celou siluetu.

Barvy a vzory jarních kabátů

Nesmíme opomenout ani barevnou inspiraci pro jarní kabáty. V dnešní době seženete prakticky jakékoliv barevné provedení, avšak letos na jaře bude diktovat odstíny modré, kombinace černé a bílé a také zářivější barvy jako žlutá, červená a jejich podtóny.

Nebudou však chybět ani vzory! Jaro 2013 bude přát dokonalé asymetrii. Pruhy, ať už vodorovné či svislé, budou opravdovým hitem. Známý návrhář Marc Jacobs představil kolekci jarních kabátů v černo-bílé kombinace kde silně převládaly pruhy a asymetrické obrazce. Necháte se Jacobsem inspirovat?

Autor úvodního obrázku – jarní kabát: Mike Monaghan