Těhotenské kalhoty

Těhotenské kalhoty – stylové ale především pohodlné!


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Dříve byla těhotenská móda poměrně omezená, avšak v dnešní době už máme široký výběr těhotenského oblečení, takže si zajisté vybere každá nastávající maminka to pravé. Velmi oblíbenou součástí jejich šatníků se stávají těhotenské kalhoty, pojďme se tedy na ně podívat blíže.

Pohodlnost je na prvním místě

Budoucí maminky chtějí vypadat stejně dobře jako ostatní a i přes přibývající kila a rostoucí bříško se nechtějí nijak výrazně omezovat ve svém stylu. Je však důležité si uvědomit, že během těhotenství musíme myslet především na pohodlnost. Proto oželíme nejrůznější upnuté minisukně a další sexy kousky. Raději zvolíme těhotenské kalhoty, které vypadají stylově, ale navíc jsou opravdu pohodlné a respektují Vaše těhotenství.

Nejdůležitějším prvkem, který těhotenské kalhoty musí bezpodmínečně mít, je pružný pás. Nejlépe bavlněný, který se dokonale přizpůsobí Vašemu bříšku. Nikde Vás nijak netáhne a netlačí. Tento fakt je opravdu velmi důležitý. Díky tomuto všitému pásu tak můžete s klidem obléknout džíny, společenské kalhoty či jakékoliv jiné.

A co materiály těhotenských kalhot?

Pružný pás je v drtivé většině případů šitý z pohodlné bavlny. Myslete však na to, aby Vám byl příjemný i materiál zbytku kalhot. Maminky, jsou totiž často přecitlivělé, proto by se při každé příležitosti měly cítit opravdu příjemně. Mezi nejpříjemnější materiály pro těhotenské kalhoty se řadí bavlna a plátno. Mezi oblíbence patří i elastická riflovina, v které je z velké části obsažena bavlna.

Kde nakupovat těhotenské kalhoty a další oblečení?

Rozhodně nakupujte ve specializovaných obchodech a odděleních, které se zabývají pouze těhotenskou módou. Některé ženy si mylně myslí, že postačí, když navštíví oddělení pro plnoštíhlé. To je zásadní chyba, tělo těhotné a plnoštíhlé ženy bývá často dosti odlišené. Hlavním důvodem, je však těhotenství jako takové, na které jednoduše musíme při výběru oblečení brát ohledy.

Autor úvodního obrázku – plátěné těhotenské kalhoty: PublicDomainPictures