Kalhotky Stanga

Neviditelné kalhotky Stanga – revoluce ve spodním prádle


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Kalhotky Stanga jsou na českém trhu horkou novinkou a pokud je ještě nemáte, věřím, že si je brzy pořídíte. Ptáte se proč?

Úzké společenské šaty, přiléhává sukně či kalhoty – někdy je jednoduše nutné, aby spodní prádlo nebylo vidět. A přesně tuto podmínku neviditelné kalhotky Stanga splňují. Pokud nosíte klasické tanga kalhotky, jistě víte, že i přes jejich mini velikost se rýsují lemy i švy, což nevypadá nijak dobře. Stanga tento problém vyřeší. Jsou speciálně ušité bez jakýchkoliv švů a lemů, takže si nikam a nijak nezařezávají, čímž zajistí dokonale neviditelný efekt. Díky tomuto faktu jsou navíc extrémně pohodlné na nošení.

Jak Stanga vlastně fungují?

Kalhotky Stanga jsou naprostou revolucí v nošení spodního prádla. Materiál, ze kterého jsou ušité, je velmi elastický a na Vašem těle drží díky speciální lepivé části z upraveného silikonu. Nemusíte se bát, silikon je přizpůsoben Vaší pokožce, proto nedochází k jejímu podráždění a Vám tak nošení těchto kalhotek není nepříjemné.

Neviditelné kalhotky Stanga

Neviditelné kalhotky Stanga v hnědé barvě

Silikon? A co Stanga a jejich praní?

Musím zmínit, že Stanga nejsou kalhotky na jedno použití, jak si většina žen myslí. Silikon i jeho lepivá část vydrží až 30 oprání, což je poměrně dobrý výsledek. Po té už se lepivost snižuje a bude lepší, když zakoupíte nový kus, aby kalhotky držely tam, kde skutečně mají.

Nahá nebo oblečená?

Můžete nechat všechny v okolí hádat. Nikdo totiž opravdu nepozná, že pod těmi přiléhavými šaty, které dokonale obepínají Vaše tělo, máte i spodní prádlo. Nikde se nic nerýsuje, nikde není nic vidět. K tomu všemu se i Vy cítíte pohodlně, jelikož se Vám kalhotky nezařezávají do boků a jsou velmi příjemné na nošení. Není už jen tohle důvod k jejich koupi?