Sexy pánské spodní prádýlko

Sexy pánské spodní prádýlko


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Neustále se objevují články, ve kterých se snažíme vybrat nejpřitažlivější oblečení pro naše muže, ale co ženy očekávají od svých poloviček? Připravily jsme pro vás hitparádu nejoblíbenějších kousků, které na mužích obdivujeme. Které modely jsou sexy a které by naopak měli vaši drahouškové vyhodit ze skříně?

Roucho Adamovo na prvním místě

O kráse ženského těla se mluví stále častěji, zatímco muže v tomto ohledu zanedbáváme. Každá žena se ráda pokochá pohledem na nahého chlapa, kterému se nutně nemusí rýsovat na bříšku pekáč buchet. Při hlasování o nejerotičtější mužské spodní prádlo by jednoznačně vyhrála nahota. Takže pánové, spodky dolů!

nahotaMezi dámami zůstávají dalším favoritem boxerky, které jsou pro pány pohodlné a ženám tak akorát nabízejí možnosti fantazírovat. Boxerky by měly být správně upnuté, s krátkými nohavičkami. Vybírat můžete z široké škály barevných kombinací, vzorů a vtipných potisků. Výrobci nezůstávají pozadu ani s použitím materiálů a střihů.

Pánové si oblíbili i klasické volné trenýrky, které často ženy považují za jakousi z nouze cnost. U volných trenýrek je nejdůležitější střih a materiál. Ten by měl být z měkké bavlny či saténu, ale rozhodně by se měli muži vyvarovat použití tvrdých pláten či nekvalitních látek. Velikost a střih je důležité pohlídat hlavně proto, aby vše zůstalo na svém místě. I v tomto případě můžete své drahé polovičky potěšit zajímavými a nevšedními barvami, zajímavým vzorováním či ozdobnými lemy. Dámy jasně křičí – na spaní trenýrky, na ostatní boxerky!

Po čem ženy netouží

muži tangaTo, co opravdu nechceme vidět, jakmile dojde na svlékání, jsou nevzhledné slipy, které skutečně nejsou ani trošku sexy. Ženy je považují za ošklivé a objektivně jsou nezdravé. Na úplně posledním místě skončila pánská tanga. Pro dámy je to něco nepředstavitelného. Tanga jsou sice součástí každé výbavičky striptérů, ale to nic nemění na tom, že ženy jsou znechucené z chlapů, kteří nosí třeba kýčová tanga s tygřím potiskem nebo humorně řešené tanga ve tvaru slona, které jsou spíše k pláči.

Milé dámy, zkontrolujte svému drahému jeho šatník se spodním prádlem a potěšte ho novými, kvalitními a atraktivními spodky, ve kterých se bude cítit příjemně a svobodně.

Autor úvodního obrázku: Alexander COBB

Autor obrázku v textu: dunikowski

Autor obrázku v textu: nettech4you