Listopadový nákupní seznam

Listopadový nákupní seznam


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Listopad, často už pouze sychravá vzpomínka uběhlého léta, kdy začíná velet déšť, vítr a bláto na cestách. Vybrali jsme pro vás nepostradatelné kousky, které letos naplní butiky a módní domy. Vyberte si i vy praktický deštník, nadčasové svršky, barevný kabátek nebo sexy prádýlko na dlouhé večery.

Outfit měsíce

deštníkyZ podzimních plískanic vás zaručeně vytrhnou veselé barvy, které budou zdobit letošní období podzimu. A najdete je úplně všude! Pořiďte si třeba originální deštník! Vtipné kousky nabízí třeba značka Brella Vyberte si paraple od předních světových designérů, jako je Cliff Luk nebo Kayo Horaguchi. Na své si přijde úplně každý. Ať už chcete nadčasové geometrické tvary, vtipné potisky, romantické tóny nebo minimalistickou kolekci. Teď už vás nepřepadne žádný liják, nezkazí vám ani účes, ani nepromokne drahý svetřík. Deštníky Bella jsou vyrobeny ze 100 % polyesteru a zábavný obal ve tvaru lahve je z vysoce odolného plastu.

Celý rok s obuví Vagabond

vagabondPokud hledáte botičky plné nejnovějších trendů, rozhodně si obujte podzimní kolekci značky Vagabond. Nadchnou vás barevné kombinace, masivní podpatky ve stylu grunde, pohodlné klínky se kterými překonáte kdejakou kaluž i extravagantní modely do nepohody. Podzim sice patří gumákům, ale proč si ještě chvíli neužívat vysokých podpatků?

Barevné kabátky plné energie

kabátKonečně můžete vyrazit na nákupy pro jeden z hlavních trendů letošní podzimní sezóny. Nenechte si ujít energetické kabátky všech střihů, barev i provedení! Letošní elegance se nese v duchu tlumených odstínů šedé, černé, zelené, růžové, červené a nestárnoucí hnědé či hořčicové. Krásné kombinace vykouzlíte s oblečením ve stejném nebo podobném odstínu. Různost materiálů zajistí i dostatečný kontrast. Zářivé a pastelové kabátky perfektně doladí doplňky v přírodních materiálech. Vyberte si ten svůj i vy! S knoflíčky, páskem, s kapucí nebo dvouřadovým zapínáním. Letošní podzim vás určitě žádná špatná nálada nezastihne!

Autor úvodního obrázku: Cobiie

Autor obrázku v textu: Jim Antwood

Autor obrázku v textu: joan!ta

Autor obrázku v textu: dressky