Luxusní kabelka je snem každé ženy

Luxusní kabelka je snem každé ženy


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Věřím, že každá žena, nebo aspoň většina z nás touží vlastnit alespoň jednu luxusní kabelku. My ženy jsme prostě takové, milujeme boty, milujeme šperky a milujeme také kabelky. Mohly bychom je nakupovat denně a stejně jich máme málo.

Luxusní dámské kabelky mají několik hlavních parametrů. Jsou kvalitní, jsou krásné a jsou především drahé. Ale věřte, že taková větší investice se opravdu vyplatí. Kvalitní kousky vám totiž vydrží mnohem déle, než jednu sezonu. Většinou jsou i na celý život, pokud máte opravdu kvalitní výrobek, který s sebou neberete na každou příležitost.

Luxusní kožené kabelky jednoznačně vedou

Ano, je tomu tak. Největší oblibě se těší právě kožené kabelky. Nemá cenu probírat, jestli se jedná o umělou kůži nebo kůži pravou. Zde si musí obrázek udělat každý sám a rozhodnout se, co je pro něj důležitější. Všechny luxusní značkové kabelky jsou však té nejlepší kvality a je úplně jedno, zda jsou kožené či nikoliv.
Kožená luxusní kabelka Prada

Věděla jste, že většina luxusních kabelek pochází z Itálie? Ano, právě zde jsou totiž ty největší a nejlepší módní domy. Proto jsou italské kabelky tak oblíbené. Nejrůznější velikosti, tvary i zdobení a stále omílaná vysoká kvalita, to všechno vám Itálie nabízí.

Vybíráte kabelku? Dobře si rozmyslete velikost a barvu.

Pokud se chystáte na nákup luxusní kabelky a jedná se pro vás o větší částku, je jasné, že svoji koupi budete velmi dobře zvažovat. Pokud neplánujete pořízení dalších pěti kabelek, vybírejte pečlivě.

Nejprve se rozhodněte nad velikostí

Které jsou vám pohodlné? Máte raději kabelky na rameno či jen do ruky? A k jakým příležitostem budete kabelku nosit? Chcete něco slavnostnějšího, na pár základních potřeb? Bude se Vám hodit luxusní kabelka menších rozměrů. Pokud však plánujete univerzálnější nošení, budete volit větší velikosti.

Luxusní kabelky Vuitton

A teď se podívejme výběr barvy

Černá kabelka se hodí ke všemu. Můžete obléknout prakticky cokoliv a vždy budete vypadat výborně. Podobný užitek vám zajistí i kabelka v barvě bílé, kterou můžete také libovolně kombinovat, avšak hodí se spíše k světleji laděným outfitům. A když nechcete volit mezi relativně fádní bílou a šedou, zkuste kabelku v barvě hnědé. I tato barevná varianta je považována za neutrální řešení, hodící se k libovolnému typy oblečení.

Zdroj obrázků: luxury.cm, pdonlinestore.com, turbosquid.com