Tenisky – nesmrtelná obuv nejen pro sportovce

Tenisky – nesmrtelná obuv nejen pro sportovce


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Tenisky tady byly, jsou a vždycky budou. Už dávno nejsou záležitostí jen pro sportovce. Tuto pohodlnou obuv milují muži, ženy i děti po celém světě a věřím, že každý z nás má ve svém botníku minimálně jeden pár. Jak jste na tom vy?

Věděli jste, že dokonce existují sběratelé tenisek? Milovníci takzvaných sneakers, mají desítky až stovky těch nejlepších párů všech barev i střihů. Pánské a dámské tenisky, tenisky kotníkové, to všechno sbírají s tou největší vášní. A co vy? Máte rádi tenisky? Nosíte je? Alespoň dva páry těchto pohodlných bot by měl mít každý z nás a věřte, že se nemusí jednat jen o obuv určenou na sport.

Plátěné tenisky vypadají dobře a navíc jsou pohodlné!

Tuto plátěnou obuv znáte možná pod více používaným názvem „kecky“. Nosí je muži i ženy po celém světě a těší se opravdu obrovské oblibě. Jsou jednoduché, pohodlné a navíc vypadají dobře. Samozřejmě ne k večerním šatům. Plátěné tenisky oceníte na jakékoliv procházky, pochůzky po městě, nenáročné výlety, cestování, jednoduše při každé příležitosti, kde se nepožaduje nějaký dress-code. Další obrovskou výhodou kromě jejich pohodlnosti je obrovský výběr. Obuvní značky vyrábějí nepřeberně mnoho střihů a barev. Chcete kecky se vzorem? S obrázky? Jednobarevné? A co střih? Co takhle kotníkové tenisky? Záleží jen a jen na vás, protože jak už jsem zmínila, výběr je opravdu neomezený.
Plátěné tenisky

Tenisky jsou vhodné pro každého!

Tenisky nemusíte nutně využívat jen na sport. Právě naopak, letí trendy modely, které jsou šité právě pro obyčejné nošení. Sportovní obuv má naprosto odlišné parametry. Bavíme se tedy pouze o těch módních kouscích. Dámské tenisky mají v oblibě především mladé slečny. Momentálně letí vysoké verze těchto populárních bot, které evokují hip-hop módu. Někdo má však zafixované, že tenisky a džíny jsou čistě jen skate and street záležitostí, ovšem věřte, že tomu tak opravdu není. Stačí jen dobře kombinovat. To stejné pravidlo platí i pro pány. Všechno záleží jen o vhodně zvoleném zbytku vašeho outfitu a pamatujte, moc nad tím přemýšlet nemusíte, protože tenisky se hodí ke každému sportovnímu či sportovně-ležérnímu outfitu.

Tuto obuv si oblíbili i ti nejmenší. Především tedy jejich rodiče. Protože co byste chtěli obout svému dítku, když ne, dětské tenisky?

Oblíbení výrobci tenisek: Nike, Adidas, Converse, Guess, Reebok, Lacoste, Ed Hardy, Puma, Skechers, Crocs, Lonsdale, Ferrari, Diesel, Replay, Lee Cooper, Calvin Klein, Gucci, Vans, Keen, Dunlop, Mustang, Fila.

Zdroj obrázků: worn.cz, mojeznacka.cz