Neonové barvy jsou stále IN!

Neonové barvy jsou stále IN!


Štítky: , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Pokud sledujete trendy, jistě víte, že letos letí neonové barvy. Dobrou zprávou je, že na výsluní se udrží ještě nějaký ten pátek. Proto pozorně prohlédněte svůj šatník! Máte nějaký kousek v zářivém neonovém odstínu?

Pokud ne, měla byste to rozhodně napravit. Tyto neotřelé barvy neskutečné prozáří váš šatník! Stačí jen jediný kousek vašeho outfitu v neonové barvě a budete nepřehlédnutelná. Tak seberte odvahu a následujte módní trendy.

Neonové triko a tílko, to je základ

Nejjednodušší volbou je právě neonové triko či tílko. Pokud s těmito barvami začínáte, rozhodně doporučuji začít právě tady. K neonovému tílku stačí obléct jednobarevné kalhoty, džíny, kraťasy nebo sukni a vypadáte úžasně. Celý outfit se díky neonovým barvám dostane do úplně jiné úrovně – je svěží a nepřehlédnutelný.

Doplňky pro oživení šatníku

Skvělým a jednoduchým oživením vašeho šatníků mohou být i křiklavě barevné doplňky v podobě náhrdelníku nebo náramku. Oblékla jste se do jednoduchých barev a cítíte, že to chce něco navíc? Navlékněte pár krásně barevných náramků nebo náhrdelník a sama uvidíte, co to s celým outfitem udělá. I džíny s bílým tílkem najednou vypadají originálně.
Neonové doplňky

Milovnice bot dávejte pozor! Letos letí i neonová obuv.

Především neonové lodičky na vysokých podpatcích jsou obrovským hitem. Ženy a dívky po celém světě je milují. Vypadají opravdu svůdně a sexy. Pokud se však na vysoké podpatky necítíte, můžete si vybrat neonové baleríny, které jsou pohodlné a hodí se jak na procházky do města, tak na pozdější zářijovou dovolenou.
Neonové baleríny

I zbytek šatníku nemusí být fádní

Pokud jste našla zálibu v těchto křiklavých zářivých barvách, můžete svůj šatník obohacovat víc a víc. Co takhle neonové šaty? Neonové kabelky nebo neonové sukně? A co teprve zářivé neonové laky na nehty? Naučte se kombinovat jednoduché s divokým, naučte se vystoupit z řady. V neonových barvách budete jednoduše originální.

Zdroj obrázků: botovo.cz, todacharmosa.com, indulgy.com