Rafinované plavky – to jsou tankiny!

Rafinované plavky – to jsou tankiny!


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Už jste slyšeli pojem tankiny? Věřím, že určitě ano. Jedná se o střih dámských plavek, který se stává každým rokem víc a víc oblíbeným.

Jak vypadají tankiny?

Dámské plavky tankiny jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako jakékoliv ostatní, odlišují se pouze svým střihem. Horním dílem plavek není klasická podprsenka, jak jsme obyčejně zvyklí ale přiléhavé tílko či top, který končí těsně nad nebo pod pupíkem. Toto řešení dokonale zakrývá problematické partie. Spodní díl mohou být klasické kalhotky, kalhotky se zvýšeným pasem nebo nohavičky. I přesto se však nejedná o nějaký nudný jednolitý střih, ba právě naopak. Můžete vybírat dle libosti. Máte raději klasická ramínka nebo zavazování za krk? Nebo raději preferujete tuba střih bez ramínek? Tyto všechny možnosti dámské plavky tankiny nabízí, stačí jen vybrat ty pravé. Mezi další atributy patří také střih podprsenkové části. Můžete zvolit tankiny s kosticemi pro lepší držení tvaru či úplně bez.

Černé tankiny

Tankiny ocení dámy s kypřejšími tvary

Jak už jsem zmínila, horní díl plavek dokonale zakrývá problémové partie jako je větší bříško a boky. Proto si tento typ plavek oblíbilo spoustu žen po celém světě. Tankiny jsou vhodné plavky pro plnoštíhlé i proto, že jsou k běžnému dostání ve velikosti 42, 44, 46 i 50, nemusíte se tedy obávat, že by právě vaše velikost chyběla.

Barvy a vzory? Dovoleno je vše!

Dámské plavky tankiny mají výhod mnohem víc. Cestou na pláž nebo z pláže stačí obléknout lehkou sukni či šortky a vypadáte skvěle. Horní díl vypadající jako top se postará o perfektní letní outfit. Nemusíte se tak stresovat se zbytečným převlékáním a podobně. Co se týká barev, máte naprostou volnou ruku. Hledáte spíše jednoduchý jednobarevný typ nebo máte raději vzory? Barvy jsou in ve všech odstínech, na prvních příčkách jsou však pastelové a neonové. Maximálně letním vzorem jsou pak květiny a pro sexy vzhled doporučuji třeba leopardí vzor.

Zdroj obrázků: victoriassecret.com