Push-up plavky vykouzlí neodolatelný dekolt každé ženě!

Push-up plavky vykouzlí neodolatelný dekolt každé ženě!


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Dámy jste nespokojené se svým poprsím? Bojíte se obléknout do plavek? Stydíte se za menší nebo naopak větší, ale nepevná prsa? Neblázněte! Stačí jednoduchý trik a budete neodolatelné!

Tím zmiňovaným trikem jsou dámské push-up plavky! Pokud vyberete správnou velikost podprsenky, máte zajištěn perfektní a svůdný dekolt! Push-up efekt zpevní vaše poprsí a dokáže ho opticky zvětšit až o jedno číslo. Pokud je vám i tohle málo, doporučujeme double push-up plavky, ty mají dvojitou vycpávku (kombinace vzduchu a gelu) a dokážou poprsí zvětšit až o dvě čísla.

Jak funguje push-up podprsenka?

Celé kouzlo se zakládá na speciálních vycpávkách. Push-up plavky gelové mají tedy unikátní vložku, která dokonale zpevní, vymodeluje, vyzdvihne i zvětší vaše ňadra a vy se tak můžete chlubit krásným a plným dekoltem. Nejoblíbenějším modelem jsou push-up plavky dvoudílné a nebo push-up plavky bikiny. K dostání i jiné střihy s vycpávkami. Plný dekolt mohou vykouzlit i push-up plavky jednodílné.

Barevné push-up plavky

Push-up plavky 2012!

Push-up dámské plavky jsou hitem každé léto. Střih jsme si vysvětlili, nyní se pojďme podívat na nejoblíbenější barevné variace. Nesmrtelná klasika, kterou nikdy nic nezkazíte, jsou push-up plavky černé barvy. O černé je známo, že dokáže opticky zeštíhlovat, takže budete vypadat vždy skvěle. Ovšem někdo může černou pokládat za nudnou. Co takhle push-up plavky žluté? Kanárkově žlutá letos letí, odvážnější mohou jít až do neonových odstínů.

Kombinujte barvy!

Čím dál tím víc je v oblibě kombinace dvou dílů jiných barev. Takže můžete například koupit push-up plavky fialové a push-up plavky bílé a poté je společně kombinovat. Kalhotky nechte fialové, podprsenky bílou a zas opačně. Tyto barevné kombinace neznají mezí, záleží tedy jen a jen na vás, jakou barevnou kombinaci vymyslíte. Mixovat můžete i vzorované plavky, ovšem doporučuji nechat vzorovaný vždy jen jeden kousek, nebudete tak působit příliš chaoticky.

Zdroj obrázků: victoriassecret.com