Dámské plavky nejen na léto 2012

Dámské plavky nejen na léto 2012


Štítky: , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Na výběr nových plavek není nikdy pozdě. Trendy se mění každý rok, ovšem někdy je mnohem lepší věřit svému vkusu a úsudku, než módní policii.

Dámské plavky dvoudílné neomrzí nikdy!

Dvoudílné plavky jsou naprostou stálicí a ať už ženy experimentují jakkoliv, každá má ve své výbavě alespoň jedny klasické dvoudílné plavky. I dámské dvoudílné plavky se však vyrábí v nejrůznějších variacích jak střihových tak barevných. Nemusíte tedy zůstat u obyčejné klasiky, jako jsou černé plavky pro zeštíhlení nebo bílé plavky pro opálenou kůži. Každá žena si může vybrat přesně podle svých požadavků a vkusu, jelikož výběr je opravdu velký. Letošním trendem jsou námořnické dámské plavky, v modrých, bílých a červených kombinacích.

Potřebujete zakrýt nějaká ta kila?

Pro maskování nějakých kil navíc budeme vybírat dámské plavky pro plnoštíhlé. Tyto modely jsou šity s ohledem na kypřejší tvary, proto je materiál vždy pevný a elastický. Horní díly mají vždy silnější ramínka s pevnou podprsenkou, tak aby vše drželo tak jak má. Pro plnější zadeček a silnější stehna doporučujeme plavky s nohavičkou.
Pokud si netroufáte na klasický střih dvoudílných plavek, ale chcete maskovat ještě víc. Nabízí se střihy, kdy je místo podprsenky top, který perfektně zakryje bříško i boky.
Ženy, které potřebují dámské plavky XXL či XXXL se také nemusí obávat, že by pro ně nebyl výběr. Stačí navštívit specializovaný e-shop nebo kamenný obchod a uvidíte, že si jistě vyberete. Při objednávce se nezapomeňte řádně změřit, tak aby Vám plavky opravdu seděly.

Plavky 2012

Chcete se opálit? Dámské opalovací plavky Vám to umožní!

Pokud chcete mít bronzovou kůži, určitě neoblékejte jednodílné dámské plavky. To jsou spíše sportovní plavky a hodí se především pro nadšené plavkyně. Pro perfektní opálení potřebujete právě co nejvíce odhalené kůže. Jako spodní díl můžete zvolit dámské plavky tanga, pokud na to tedy máte dostatečnou odvahu i tvary. Jestliže se stydíte, vyzkoušejte speciální dámské plavky opalovací. Ty vypadají stejně jako ty klasické dvoudílné, avšak jsou šité z unikátního materiálu, který propustí sluneční paprsky a vy se tak opálíte i na těch nejintimnějších místech, které jsou obvykle schované.

Trend 2012

Ještě si musíme zmínit horký trend tohoto léta a tím jsou jednoznačně dámské plavky bez ramínek. Vypadají úžasně a navíc se vyvarujete opálených ramínek. Hodí se však spíše pro menší a střední prsa. Větší prsa potřebují oporu, proto bych je dámám s větším poprsím nedoporučovala.

Zdroj obrázků: victoriassecret.com