Římské sandály na léto

Římské sandály na léto


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Dámské římské sandály známe taky pod názvem gladiátorky. Ženy si je oblíbily pro jejich ležérní a pohodlný styl. Trendy jsou už několikátou sezónu, proto je obujte i v nadcházejícím létě!

Jak vypadají římské sandále?

Gladiátorky spojují tak trochu bohémský styl s antickým. Většina modelů je v přírodních zemitých barvách, proto najdete nejčastěji římské sandále hnědé nebo černé. Módní návrháři však postupně od klasiky ustupují a tak není problém najít tyto boty i v jiných barvách. Pokud se budeme bavit o střihu, gladiátorky mají nízkou podrážku s plnou patou. Přes nárt jsou pásky, které jsou uprostřed spojené jedním příčným páskem. Dámské římské sandály můžete najít i v provedení s vyšším podpatkem nebo klínovou platformou. Nejběžnější formou jsou ovšem ty nízké bez podpatku.

Římské sandále

Neničte si nohy v žabkách! Pořiďte si římské sandále!

Páskové římské sandále jsou opravdovým pohodlím pro vaše chodidla. Díky páskovému provedení a zpevněné patě Vám v nich neklouže noha a tak je jejich nošení opravdovým komfortem. V klasických žabkách nohy trpí, neničte si tedy nohy a na procházky městem i kamkoliv jinam obujte třeba římské sandály černé barvy.

Obout si je můžete prakticky k jakémukoliv outfitu. Nezáleží, jestli nosíte sukně, kalhoty, šortky, jelikož dámské římské sandály se opravdu hodí ke všemu. Díky jednoduchým barvám a elegantnímu vzhledu budete vypadat fantasticky. Letos jsou obrovským trendem i cvočky, pyramidy a nejrůznější kovové zdobení. Ani římské sandály proto nezůstávají pozadu a chlubí se tímto zdobením. Kov a kůže letos diktují celému létu, proto buďte in!

Zdroj obrázků: ladiesfashion.cz, yomujer.com