Maminky, potřebujete těhotenské šaty?

Maminky, potřebujete těhotenské šaty?


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Mateřství je pro ženu jedno z nejkrásnějších období. Mění se ovšem nejen naše psychika, ale samozřejmě také tělo a věřím, že každá maminka chce i během těchto kouzelných devíti měsíců vypadat skvěle. Proto se v tomto článku podíváme na těhotenské šaty.

Těhotenské šaty musí být především pohodlné

Dokonalý komfort a pohodlnost, to je požadavek číslo jedna. Nastávající maminky potřebují, aby těhotenské šaty nijak netahaly, nedřely se o kůži a nikde nijak neškrtily. Výrobcům a módním návrhářům je tento fakt zcela jasný, proto je každý model ušitý s maximální péčí. Maminky, nemusíte se ale bát, že těhotenské šaty jsou jen neforemné pytle! Ba přímo naopak, v dnešní době jsou těhotenské šaty nejen pohodlné ale navíc i dobře vypadající. Stačí si tedy vybrat ten váš styl, který vám nejvíce padne.

Čeká vás svatba? Žádný problém!

Pokud vám termín svatby vyšel v době těhotenství, nelekejte se. Těhotné nevěsty jsou snad ještě krásnější, než ty klasické. Svatební salóny mají proto v nabídce i těhotenské svatební šaty nejrůznějších střihů. Svůj model si tak můžete zakoupit, vypůjčit anebo nechat ušít přímo na míru. Jedná se o váš velký den, proto si s výběrem těhotenských svatebních šatů dejte záležet!

Černé těhotenské šaty

Těhotenské společenské šaty? Okouzlete všechny okolo!

Zmiňovali jsme nevěsty v očekávání, co ale dělat v případě, že jdete na svatbu jako host? Nebo vás čeká nějaká důležitá společenská událost? Žádný strach! I v tomto případě máte možnost výběru. I těhotná žena s větším bříškem může ve společnosti vypadat skvěle a elegantně, proto se nebojte, oblékněte těhotenské společenské šaty a ukažte svůj pravý šarm.

Kde vlastně těhotenské šaty nakoupit?

Doporučuji navštívit specializovaný obchod pro těhotné. Najdete zde těhotenské šaty pro všechny příležitosti. Důležité je, abyste si je vyzkoušela a vybrala tu správnou velikost. V nabídce jsou i těhotenské šaty XXL, takže pokud jste nabrala víc kil, než jste předpokládala, nemusíte se bát, že byste byla nějak ochuzena. A malý tip na závěr, v těchto měsících doporučuji těhotenské letní šaty z přírodních materiálů. Ty syntetické by Vám mohly být nepříjemné. Zkuste tedy experimentovat, co takhle přírodní těhotenské šaty z konopí?

Zdroj obrázků: umodels.com