Pouzdrové šaty by měla vlastnit každá žena!

Pouzdrové šaty by měla vlastnit každá žena!


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Pouzdrové šaty, takzvaně jedny malé černé, by měla mít ve svém šatníku každá žena. Elegance a ženskost v jednom se hodí pro každou slavnostnější příležitost.

Dámské pouzdrové šaty byly a budou vždycky in!

Pouzdrové šaty jsou oblíbené už spoustu let. I naše babičky věděli, že ženskost se nejlépe zvýrazní dokonalou jednoduchostí. Celistvé šaty nejlépe jedné barvy dokonale zvýrazní křivky ženského těla a v kombinaci s podpatky působí sexy a rafinovaně. Z každé obyčejné ženy se tak rázem stane elegantní dáma.

Muži pouzdrové šaty milují

Zeptejte se toho svého a uvidíte, že mám pravdu. Muži tento jednoduchý kousek našeho šatníku zbožňují. Požádejte ho, aby vám pouzdrové šaty pomohl obléknout. Pouzdrovky se totiž zapínají dlouhým zipem v zadní části, a tak je někdy velmi problematické si je zapnout sama. Budete sama překvapená, co to s vaším partnerem udělá. Velmi smyslně působí i rozepínání pouzdrových šatů.

Černé pouzdrové šaty

Musí být pouzdrové šaty jen černé?

Nemusí! Černá je ale klasika a hodí se pro jakoukoliv společenskou událost. Černá barva navíc zeštíhluje tělo, proto si ji ženy tolik oblíbily. Navíc se dá skvěle kombinovat s doplňky, takže se jedná o takový základ. Vy se však nemusíte omezovat jen na černé pouzdrové šaty. Buďte hravá a mějte fantazii. Na opálené pokožce skvěle vyniknou pouzdrové šaty bílé anebo třeba lososové barvy, která je letos společně s mentolovou barvou trendem.

Fantazii se meze nekladou

Jak jsem již zmínila, černé pouzdrové šaty jednoduché střihu jsou základ. Barvu si však můžeme vybrat dle libosti v jakémkoliv odstínu. Jak to mají ale pouzdrové společenské šaty se střihem? Klasické pouzdrové šaty jsou celistvé a jednoduché, bez nějakého dalšího zdobení. Návrháři se však nebojí experimentovat, proto je k dostání i spousta dalších variant s nejrůznějšími doplňky. Průstřihy, výstřihy, krajky, mašle… fantazii se meze nekladou. Zkuste i vy výraznější model. Jednoduché společenské pouzdrové šaty doporučuji na formálnější setkání, ty rafinovanější pak třeba na party. Záleží jen a jen na vás.

Zdroj obrázků: asos.com