Džínová sukně, kousek, který se dá kombinovat se vším!

Džínová sukně, kousek, který se dá kombinovat se vším!


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Oblékněte si klasiku! Tou je právě dámská džínová sukně, kterou můžete kombinovat podle libosti. Možná některým z vás nahání džínová sukně strach, jelikož ji máte silně spjatou s pouze cowboy stylem a nechcete si připadat jako „ ta holka v texaskách“. To je ovšem chyba!

Džinová sukně na 100 způsobů

Tento kousek vašeho šatníku je opravdu variabilní. Džínovina skvěle drží svůj tvar, je pevná a díky strečové variantě může být i velmi přizpůsobivá. Díky široké škále barev ji můžete kombinovat úplně se vším a vždy dosáhnete perfektního looku. Riflová sukně by tedy rozhodně neměla chybět v žádném šatníku!

Riflová sukněVybíráme barvu džínové sukně

Jak už jsem zmiňovala, výběr je neomezený. Džínovina se vyrábí snad ve všech odstínech modré. Oblíbená je sytě modrá, takzvaně indigo barva, a stejně tak jsou oblíbeny i světlé odstíny. Kromě modrého základu patří mezi favoritky i bílá džínová sukně. Ta poukáže na krásně opálené nohy. Zatímco černá riflová sukně zas lehce zeštíhlí. Na výsluní se dostávají i ostatní barvy, kterých se džínovina rozhodně nebojí. Krom barvy je pro džínovinu typické i vyšisování, chcete-li vyšoupání, kdy džínovina působí opotřebovaně. U džínových kalhot jsme si zvykli i na chtěné proděravění, tento trend pak přebírá i riflová sukně.

A co délka?

Dalším atributem při výběru riflové sukně je délka. I zde máte takřka volnou ruku. Berte však ohledy na svou postavu. Dlouhá džínová sukně rovného střihu se bude skvěle vyjímat na postavě s delšíma nohama, zároveň ale může skvěle maskovat silnější nohy a větší zadeček, pakliže bude střižena do tvaru písmena A. Krátká riflová sukně udělá skvělou službu štíhlejším postavám. Jestli však nemáte od přírody výstavní nohy, zvolte délku střední, asi tak ke kolenům.

Další varianty džínové sukně

Na své si přijdou i budoucí maminky, které chtějí být in. Právě pro ně se hodí těhotenská riflová sukně ze strečové rifloviny. Tento typ denimu je totiž velmi příjemný, lehký a přizpůsobivý. Další vhodnou možností je i džínová sukně s laclem.

Zdroj obrázků: victoriassecret.com