Buďte kouzelná víla nebo rocková královna s tylovou sukní!

Buďte kouzelná víla nebo rocková královna s tylovou sukní!


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Jestli máte dostatek odvahy a nevadí vám trocha extravagance, zkuste si obléknout hit se jménem tylová sukně a věřte, že vás nikdo nepřehlédne. Buďte kouzelnou vílou nebo rockovou královnou, buďte originální!

Co je to vlastně ten tyl?

Jedná se o síťovitou textilii, která se vyrábí většinou z polamydu, polyesteru, hedvábí nebo bavlny. Materiál se zpracovává na rašlových pletacích strojích nebo bobinetech. Jméno je převzaté od francouzského města Tulle, kam samozřejmě směřuje i vznik tylu.
Dámská tylová sukně

Tylová sukně pořízena, co k ní obléknout?

Pokud jste v sobě našla tu potřebnou dávku odvahy a dámská tylová sukně už visí ve vašem šatníku, jistě přemýšlíte co si k ní vlastně obléknout. Zde dávejte velmi dobrý pozor. Pokud vyberete nevhodné doplňky, špatný top i boty, můžete vypadat spíše jako strašidlo. Proto je opravdu důležité dbát na správný výběr zbytku vašeho outfitu. K tylové sukni by se měli téměř vždy obout podpatky, výjimečně balerínky. Mladší ročníky se mohou odvážit zkusit rebel styl a obléknout tenisky. To už chce ovšem notnou dávku odvahy a extravagance. Jako svršek volíme jednoduché topy, například obyčejné jednobarevné tílko, tylová sukně totiž upoutá veškerou pozornost. Skvěle vypadá i kožená bundička nebo sáčko.

Jakou zvolit délku tylové sukně?

Největší hitem byli mini sukně, trendy se ale každým rokem mění, takže v dnešní době už jsou dostání i jiné délky, které lichotí nejen štíhlým postavám. Můžete tak jednoduše sehnat méně řasené dívčí tylové sukně ke kolenům, které ve vás probudí něžnou a romantickou vílu.

Barevná škála tylových sukní

Pojďme se podívat, jak to mají dámské tylové sukně s barvami. Mezi časté varianty patří tělové a pudrové barvy. Tyto odstíny doporučuji pro romanticky laděné outfity. Ještě bych snad přidala bílou barvu, tou nikdy nic nezkazíte. Ráznější dojem však budí černá a syté až křiklavé odstíny, výjimkou nejsou ani neonové barvy, které letos frčí taky.

Zdroj obrázků: crazyhauseclub.blog.cz, salon.cz