DJDiva

Stále aktuální módní trend: Gladiátorky


Štítky: ,

Sponzorované odkazy:Gladiátorky odrážející styl řeckých bohyň a římských válečníků jsou stále trendy. Vzhledem k tomu, že jsou známé pro své ploché podrážky a popruhy, které se vinou kolem kotníku i celého lýtka, měly jste možná v minulosti obavy, že rozšiřují nohu, která zároveň vypadá i kratší. Bez obav, gladiátorské sandály přicházejí v mnoha různých stylech, barvách a provedení, které vám padnou.

DJDiva

DJDiva

 

ELAINE WILLIAMSON PAOLINI

ELAINE WILLIAMSON PAOLINI

 

Gladiátorky se zavazováním ke kolenům a plochou podrážkou jsou moc pěkné a nejlépe vypadají na štíhlých lýtkách. Jestliže vás toto vysoké zavazování nadchlo natolik, že se touhy po nich nemůžete vzdát, zkuste gladiátorky na jehlovém podpatku. A co třeba nízké sandály v římském stylu? Ano, i tyto gladiátorky se zavazováním u kotníků prošláply letos nejedno módní mola. Opět si můžete vybrat mezi plochou podrážkou a podpatkem. Oproti vysokým gladiátorkám jsou jednoduché a nejsou tolik extravagantní. Co se barvy týče, platí to, co vždycky, neutrální béžová splývá se svým okolím a zužuje, kdežto blýskavé a výrazné barvy pásků rozšiřují.

Kombinujte:

S šortkami

Marta Escandón

Marta Escandón

 

Pokud se dočkáme a bude ještě horko, vytáhněte ze skříně kraťoučké sexy šortky a k nim barevnou rozevlátou tuniku, v opačném případě si k nim můžete vzít i dlouhý lehký svetřík. Vyhněte se kraťasům v délce nad kolena.

S minisukní

Maga Poesz

Maga Poesz

 

Protože minisukně odhalí skoro celé nohy, budou se zdát delší. Z toho opět vyplývá, ž

e délka sukně nad kolena je tabu.

S průsvitnými šaty

FashionCoolture

FashionCoolture

 

Pokud jste fanouškem maxi šatů, pak vás jistě velmi potěší, že společně s gladiátorkami tvoří skvělé spojení. Gladiátorky evokují dojem řeckých bájí a pověstí, tak je dobré se inspirovat u tehdejších bohyní. Jestliže se jim chcete přiblížit, zkuste dlouhé šaty z jemného průsvitného materiálu s rozparkem vpředu odhalující vaše nohy i gladiátorky.

S Boho chic

Kileen Cheng

Kileen Cheng

 

Gladiátorky jsou jako stvořené k nošení se vším co má etnický a bohémský nádech. Nejlépe se tedy kombinují se vzorovanými šaty, vyšívanými tunikami a barevnými kimony. K tomu všemu si nezapomeňte vzít na hlavu klobouk, ovázat kolem hlavy šátek nebo nechte ve vlasech rozkvést květiny na čelence.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: www.flickr.com