Holínky Hunter – dokonalá obuv nejen do deště

Holínky Hunter – dokonalá obuv nejen do deště


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Podzim, čas plískanic a střídavého počasí. V tomto často deštivém období potřebujeme tu nejvhodnější obuv – gumáky! Před pár lety se staly stylové gumáky nedílnou součástí každého trendy šatníku. Už dávno neplatí, že se holínky hodí jen na zahradu či k vodě. S kultovními holínkami Hunter budete v suchu i cestou do práce či do města. 

Gumáky Hunter – kvalita a design

Holínky Hunter v sobě snoubí praktičnost i design, který se odráží na jedinečnosti každého páru obuvi. Pohodlné gumáky Hunter jsou k dostání hned v několika barevných a stylových variantách. Vyberte si ty svoje, které doplní váš šatník a budou vás zdobit na podzim i na jaře.
5931198044_b4a76fa141_o

Barevné zpracování holínek

Mezi nejoblíbenější holínky patří klasické vysoké černé v lesklém vzhledu. Svršek obuvi je vyroben z vulkanizovaného kaučuku, podšívka z nylonu a vložka je polstrovaná. Originální jsou i hnědé prošívané gumáky, které zdobí látka. Lesklý povrch je letos in! Nezůstávejte pouze u jednoduchých barev, vyzkoušejte něco nového! Okouzlující budete i s červenými prošívanými holínkami, které jsou inspirovány jezdeckou obuví. Dáváte-li přednost eleganci, vybírejte z uhlazených kombinací lesklé černé a vínové, růžové či zelené. Letos na podzim frčí i zvířecí motivy, proč nemít jedinečné holínky Hunter v barvách safari? Okouzlující budou i gumáky s ozdobnými přezkami, širokým nápletem, nebo prošívané botičky v tónech námořnické modři.
6116944516_c008e58fd2_b

Praktické využití gumáků

Bojíte se, že takovou obuv nevyužijete? Atraktivní Hunter gumáky můžete nosit ke kalhotám, sukním, opticky prodlouží vaše nohy v šatech. Hodí se do každého počasí a potěší také jako dárek. Vaše noha s nimi bude vždy v suchu a teplu.

Ať už si vyberete tradiční model nebo kombinovaný s látkou či jiným vzorem, vždy získáte kvalitní a pohodlnou obuv, ve které se nemusíte obávat šlápnout do kaluže. Vysoká obuv ochrání vaše nohy a dokonale k nim přilne. Ano dámy, i obyčejné gumáky mohou vypadat na vaší noze jako módní doplněk. Nechte se zdobit i vy!

Autor úvodního obrázku: David Barrie

Autor obrázku v textu: Girls in Hunter Boots and more