Šátková sezóna začíná

Šátková sezóna začíná


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Šátky mohou být krásným a zpestřujícím doplňkem formální i volnočasové módy. Dokážou ozdobit jakoukoli kombinaci oblečení a navíc v zimních měsících i příjemně zahřát. Výběr šátků je pro mnoho žen nesnadný, protože existuje tolik krásných a originálních motivů a látek, což způsobuje, že bychom si je pořídily nejlépe všechny. Zaměřme se tedy v tomto článku pouze na hedvábí a možnosti, které vám přináší.

OHedvábné šátky

Hedvábí je jistotou pohodlného nošení. Je příjemné na dotek, saje pot, v zimě hřeje a v létě chladí. Setkat se můžeme s přírodním hedvábím, které v přírodě získáváme z výměšků bource morušového. Poslední dobou je nahrazováno syntetickým hedvábím, které se vyznačuje specifickými vlastnostmi. Rozdíl mezi pravým a syntetickým hedvábím určitě zaznamenáte u jejich pořizovací ceny. Šátky zakoupíte v hodnotě od pár stovek korun až po tisíce.

Široké spektrum motivů vám umožní vybrat šátek ideální k vašemu stylu a vkusu. Máte rády peříčka, květiny, geometrické tvary nebo abstraktní či elegantní barevné kombinace? Pak výběr nebudete mít jednoduchý a rozhodně ani rychlý, protože šátky jsou nabízeny v takových kombinacích, které překvapí i vaši bujnou fantazii a zároveň uspokojí veškeré vaše požadavky.

9649429468_ae5519ef1c_bOzdobte se

V případě, že byste chtěla vlastnit jedinečný kus, zkuste se poohlédnout po ručně malovaných hedvábných šátcích. Každému takto zpracovanému šátku je věnován dostatek času pro vytvoření originálních motivů. Některé firmy vám umožní objednání šátků naprosto dle vašich představ. Ručně malované šátky mohou být krásným dárkem pro kamarádku nebo maminku. K vytvoření motivů jsou používány moderní metody zpracování i staré několik staletí. Nevšednost a elegance ručně zdobených šátků vás zaručeně okouzlí. Zima přichází a „šátková“ sezóna je v plném proudu. Dopřejte si trochu luxusu a ozdobte se nádhernou látkou!

Autor úvodního obrázku: Xubangwen

Autor obrázku v textu: ellenm1

Autor obrázku v textu: Xubangwen