Hravé zimní sukýnky

Hravé zimní sukýnky


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Zima přichází a některé kousky letního oblečení budou ležet více než půl roku ve skříni. Sukně se ale dají nosit i v zimě. Samozřejmě ty letní skončí díky materiálu, který vás moc nezahřeje ve skříni taky, ale nosit sukně v zimě určitě můžete.  Skvěle totiž můžete vypadat celý rok. Trendy zimní sukně příjemně hřejí a zároveň působí velmi elegantně. Buďte dámou po celý rok a nenechte se zastrašit zimou.
5387685938_883275bfcd_o

Nechte vyniknout nohy

Zimní sukně jsou z materiálu, který zajistí, že nezmrznete. Většinou se vyrábějí celovlněné či péřové. Rovněž je často využívána kombinace vlny s hedvábím, polyesterem nebo mohérem. Sukně mají podšívku, která se nelepí na punčocháče, takže vás čeká komfortní nošení bez nepříjemných oček na punčochách. Můžete pohodlně vybírat mezi elegantním a sportovním stylem. Sportovní zimní sukně navrhuje a prodává švédská designérka Sisi Kewenter. Sukně jsou známé pod názvem Skhoop a jsou vyráběné z peří. Můžete si být jisté, že jsou teplé, velmi skladné a více než vhodné i pro zimní sporty. Sukně seženete ve všech délkách tzn. minisukně, nad kolena, pod kolena anebo úplně dlouhé. Z těch delších sukní se velké oblibě těší model Hella Skhoop. Sukně má celorozepínací zip, který umožňuje sukni pohodlně obléci třeba na kostýmek. Sukně švédské výroby jsou plně funkční a vy si v nic můžete užívat zimních radovánek nejen na horách.
2332267691_54dfb78f22_b

Zimní elegance

Do práce nebo na večírek jsou ideální zimní sukně elegantnějšího stylu. To znamená, že jsou vyrobené z vlny nebo ze směsice vlny a třeba polyesteru a mnohdy připomínají úplet. Sukně jsou stejně jako sportovní k dostání ve všech délkách, ale v mnohem rozmanitějších provedeních. Velmi módní a v podstatě nestárnoucí vzory jsou kostky nebo proužky. Zimní sukně můžete také zakoupit v barevných kombinacích růžovo-černá, nebo failovo – černá nebo můžete zvolit sukni celou barevnou, která vám v chmurné šedivé zimě rozzáří den.  Dodejte svému zimnímu šatníku hravost a veselost a nezapomínejte, že ani v zimě by sukně neměly ležet ve skříni!

Autor úvodního obrázku: burda_style

Autor obrázku v textu: Vic Torre

Autor obrázku v textu: Kika Tikka