Pusťte do svého šatníku rock´n´roll

Pusťte do svého šatníku rock´n´roll


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Každá žena má více tváří. Jednou jste něžná víla, podruhé nekompromisní manažerka a o víkendu se z vás může stát třeba nespoutaná dračice. Ve vašem šatníku by se mělo skrývat od každého něco. Už jste zkusila být rock´n´roll star?

Tento styl vidíte v mnoha filmech a nutno říci, že rock ´n ´roll má co nabídnout. Kombinace oblečení jsou pestré a odvážné. Pořiďte si pár úžasných kousků, kdy se z milé dívky rázem stane drsná holka, která ví, co chce. Moderní pojetí stylu z vás udělá pěkně žhavou rebelku a navíc oblečení polichotí každému typu postavy!
4904095527_119982ed82_b

Buďte za hvězdu

Kůže, černá barva a cvoky jsou typické znaky rock ´n ´rollu. Pro pány jsou typické kožené bundy tzv. křiváky, úzké kalhoty, jednoduché tričko a vlasy s vlnou alá John Travolta. Ženám sluší hravější a odvážnější kombinace. Kožené bundičky jsou samozřejmě ideálním doplňkem rokenrolové módy i pro ženy, ale co dál? Začněme od hlavy. Rock´n´roll je styl, který se zrodil v 50. letech minulého století. Tupírované účesy propojené se zdánlivou nedbalostí jsou tím pravým. Jednoduchá volná trička zdobená cvočky nebo různě barevné a extravagantní korzety doplňte legíny, kalhotami velmi úzkého střihu nebo kraťásky. Boty na vysokém podpatku nebo klínu s pásky či plátěné tenisky vám nemohou chybět. K dokonalému rock´n roll´vzhledu nezapomeňte na brýle – pilotky a ruce ozdobte ne jedním, ale minimálně třemi stylovými náramky.
8557357491_e909533230_b

Nová kolekce H&M

Rock ´n ´roll je styl, který neoblékaly žádná párátka. Ale vy můžete světu ukázat i jeho mírnější tvář. V letošním roce představila značka H&M kolekci zaměřenou na jemnější stránku rock´n ´rollu. Modely jsou laděny do světlých barev, převážně bílé a šedé. V této „soft“ verzi můžete vyrazit i do formálnější společnosti, zatímco černé modely je lepší nosit spíše ve volném čase. Rock ´n´roll je styl, který neumírá. Probuďte v sobě i vy na chvíli pořádnou rebelku!

Autor úvodního obrázku: Aleksandra Kminova

Autor obrázku v textu: DGonlineStore

Autor obrázku v textu: minning2012