Zima ve stylu C&A

Zima ve stylu C&A


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:I když by se mohlo zdát, že zimní móda není tak hravá a sexy jako ta letní, může vás příjemně překvapit. Stylová a svůdná můžete být i přesto, že jste kvůli zimě zahalená od hlavy až k patě. Zkuste si vybrat u jedné z největších evropských módních značek C&A. Obchody s touto značkou jsou v každém větším obchodním domě a vám tak nic nebrání v tom vybrat si trendy kousky na zimu. Velkou výhodou módy C&A je, že si krásné oblečení může dovolit každý a vy si tak můžete kompletně vybavit zimní šatník.
8181326262_f0041e4523_o

Styl pro každou z vás

Když procházíte obchodem C&A určitě si všimnete, že je rozdělený do několika sekcí – podle kolekcí. Například Clockhouse je určen spíše mladším generacím, kde najdete kromě klasického stylu i vtipné a extravagantnější modely. Zima Clockhouse je ve znamení džínoviny a denimu. Džínové košile, džíny s vysokým pasem, denimové kalhoty, letecké bundy a tzv. college bundy, trička a mikiny jsou inspirováné 90. léty. Modely jsou laděny převážně do černé, bílé, modré, červené, zelené a samozřejmě džínové. Yessica, jak už napovídá název, je kolekce určena spíše romantickým ženám. Pro zimní kolekci letos C&A hledalo inspiraci v horách a lesech, proto se v ní hojně objevují zemité tóny, černá a vínová. V této kolekci najdete kabáty z umělé kožešiny, pletení svetry i originální ozdoby a výšivky. Yessica Pure a její zimní móda byla ovlivněna mnoha styly. Oblečení obsahuje retro prvky, vojenský styl nebo geometrické tvary. Obléci se můžete do šifonu, italské vlněné směsi a kůže laděné převážně do tmavě modré barvy tzv. Klein blue. V Yessica Pure najdete ale i modely inspirované carským Ruskem. Kombinace sametu, kůže, saténu, vlny, kovových ozdob, gobelínových potisků, luxerových vsadek a vyřezávaných vzorů z vás udělá paní na vysoké úrovni.

3362636096_cbea9da635_oPoslední podkolekcí je móda Angelo Litrico inspirována pohodovým britským stylem. Úplety, chino´s kalhoty nebo keprové košile jsou laděny do přírodních tónů, hořčicové, modré a vínové barvy. Vyberte si to pravé pro vás a zkombinujte styly módní značky C&A. Zima je vaše tak se na ni pořádně připravte!

Autor úvodního obrázku: Hombre Chic

Autor obrázku v textu: koreanjapaneclothing

Autor obrázku v textu: visionphone