Podzimní trendy míří do butiků!

Podzimní trendy míří do butiků!


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Přehlídková mola se hemží kráskami prezentující nejnovější beauty vychytávky a módní novinky. A ty teď můžete nosit i vy! Nechte se zlákat módou 40. let, třpytivými doplňky nebo trendy hořčicovou barvou! Letošnímu podzimu budou vládnout zvířecí motivy, vysoké kozačky, Byzanc, cvočky a peleríny.

Kousky, které nesmí chybět ve vaší skříni

Letošní podzim se ponese v duchu 40. let, které poprvé v roce 1947 představil Christian Dior. Tato móda se inspiruje kolovými sukněmi, úzkými saky, korzety a obepnutými svetříky. V každém šatníku by měla být elegantní pelerína, která umožňuje volný pohyb a nevadí pod ním nosit třeba hrubý svetr. Hodí se ke kalhotám i sukním, skvěle doplňuje lodičky i kozačky na podpatku – zkrátka nadčasově ženský kousek!

5081581367_278f37b0cf_bChcete-li vypadat jako pravá americká star, nesmí vám chybět ani „cvočková móda“. Ať už vám padnou do oka kožené kalhoty, šortky nebo dlouhá trička, budete stylově oblečené a sexy! Pokud nepatříte k nadšeným odvážlivcům, zkuste se zaměřit na doplňky – takové rukavice zdobené cvočky nebo pásek plný rockových hvězd je vyloženě IN! Ve šperkovnici by neměly chybět ani kovové šperky. Letos se vrací stříbrné provedení, široké řetězy, náramky, výrazné i masivní prsteny.

Vzory podzimního mámení

Podzim se nese v duchu zvířecích motivů, kterým vévodí krokodýlí kůže a leopardí vzory. Najdete je všude – na šatech, botách, sukních i sáčkách. K výraznějším kouskům volte jednoduché a decentní doplňky, se kterými bude váš model stylový, trendy a jedinečný. Okouzlete!

9705707484_0ffbf64eed_bA jak se vám líbí hořčicová barva? Letos ji najdeme hlavně na lesklé obuvi nebo oblečení. Hned vedle základních černých a hnědých botiček se vyplatí investovat do jakýchkoliv parádních lodiček či kozaček v barvách oranžové až zlaté. Svůj look outfit nezapomeňte doplnit barevnými kožešinami, které se letos objeví hlavně na chlupatých kabelkách! Troškou extravagance nic nezkazíte, tak buďte moderní i vy! Módní barvou je modrá, oranžová nebo červená. Zaujme i milovnice minimalismu!

Podzimní kolekci doplňte tím správným líčením. Tvář by měla být lehce namalovaná, rty zvýrazněte sytou rtěnkou. Řiďte se základním pravidlem – pokud zvýrazníte oči, pak už rty přetřete pouze leskem a stejně tak opačně.

Autor úvodního obrázku: John & Tina Ride

Autor obrázku v textu: Mikael Mietlinen

Autor obrázku v textu: goMainstream