Inspirace severem – Skandinávské doplňky

Inspirace severem – Skandinávské doplňky


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Máte-li rády pohodlné a elegantní oblečení, zajisté oceníte i trendy doplňky, které ve vaší skříni nebudou jenom ležet, ale budete je nosit, užívat si jejich pohodlí a funkčnost.

Třpytivá lady

ninascotlandPůsobivý dojem zanechají originální šperky, které jsou romantické a jedinečné. My jsme se inspirovali skandinávským stylem na Bella Rose, kde můžete využít báječných letních slev a výprodejů. Potěšte se moderními i retro náramky, které učarují každé ženě. Buďte jedinečná s originálními náušnicemi, prsteny. Hledáte jedinečný dárek pro kamarádku nebo maminku? Potom se poohlédněte po půvabném přívěsku, který je jedinečným klenotem pro výjimečnou ženu. Skandinávské šperky jsou inspirovány zlatem, stříbrem a blyštivými kamínky.

Módní doplňky, které potěší

Váš vkus podtrhnou jedinečné doplňky a oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně a pohodlně. Ve vašem šatníku by neměl chybět hravý deštník a látkové či slámové tašky, které najdou využití po celý rok. Romantické duše potěší tóny pudrových barev růžové a krémové. Skandinávský styl čerpá z přírodních materiálů, využívá trendy vzorů a střihů.

Něco na sebe

Francis Ferent :: Vendanges Louise 2011Vaše nožičky budou jásat nad novými botičkami, které koupíte v letních slevách. Vsaďte na baleríny, které jsou oblíbené a stylové. Baleríny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a nabízí dokonalé pohodlí pro nohy. Využijte pestrých barev a motivů, se kterými bude každý váš model originální. Nezapomeňte se vyzbrojit i hodinkami, se kterými budete stále vědět, kolik ej hodin. Některé hodinky nabízejí další ocenitelné funkce – třeba zobrazení data a dne v týdnu. Skandinávský styl nabízí využití přírodních materiálů a motivů. Nasaďte si kvalitní kožený pásek, který se příjemně nosí a dlouho vydrží. Inspiraci na elegantní a stylové hodinky hledejte třeba mezi hodinkami Triwa, které se nikdy nezpozdí.

Autor úvodního obrázku: Jewellery and Ali

Autor obrázku v textu: Ninascotland

Autor obrázku v textu: Fiicus