Pěkná postava bez diet? Pomůže vám zeštíhlovací prádlo!

Pěkná postava bez diet? Pomůže vám zeštíhlovací prádlo!


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:I když se vám na břiše nerýsuje pekáč nebo vaše stehna nejsou úplně bez chybičky, k dokonalosti vám dopomůže zeštíhlující prádlo. Divadlo nebo večírek už nemusí být zděšením, co na sebe, naopak se můžete předvést v tom nejlepším světle i s kily navíc!

Tvarovací prádlo

Tvarovací, neboli stahovací, prádlo vám zaručí bříško bez faldíků v úzkých šatech a stehna bez ďolíčků v kalhotách. Mezi další výhody tvarovacího prádla patří mimo jiné vyhlazování a zpevňování. Stahovací prádlo podtrhne ženské křivky a zároveň skryje vše nadbytečné. Použití jemného a prodyšného materiálu zaručí příjemný pocit i dostatečný efekt zeštíhlení. Vyzkoušejte prádlo, ve kterém se nebudete potit!

Nice ShopSkoncujte s celulitidou!

Výrobci neustále vymýšlejí nové technologie, aby nám co nejvíce pomohli k vysněné postavě a aby zaujali právě svým zbožím. Na trhu se objevilo zeštíhlující prádlo proti celulitidě, které pečuje o naše zdraví, předvádí dokonalou figuru a dodává pocit spokojenosti ženám po celém světě. Stahovací prádlo obsahuje turmalin, který nabíjí molekuly vody v těle člověk tak, aby se oddělily. Tím vzniká proces okysličování a lidské buňky tak nabývají na vitalitě. Tento proces zvyšuje lokální teplotu tkáně, zrychluje krevní oběh a napomáhá spalování a omezování celulitidy. Není jinak limitováno, jak často prádlo nosit, dlouhotrvající efekt a neměnící se vlastnosti prádla zaručují dlouhou životnost i spokojenost. Prádlo perte na 30 stupňů, vydrží až tři sta vyprání!

1305037704_1de1b1419e_oPečujte o prádlo

Ať už se rozhodnete pro hubnoucí prádlo, do kterého bude investice vyšší, ale výsledky budou hmatatelné, nebo zvolíte spíše pohodlný způsob zakrytí svých nedostatků, nezapomeňte svému prádlu věnovat dostatečnou a pravidelnou péči. Prádlo perte na třicet stupňů, volte raději program na jemné prádlo, stejně jako prací prostředky. Vyvarujte se používání aviváže, která rozrušuje elastan a stahovací oblečení tím ztrácí pružnost a pevnost.

Autor úvodního obrázku: Liang

Autor obrázků v textu: Nice shop