Jak se nosí kontrast?

Jak se nosí kontrast?


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Toužíte být elegantní, svůdnou a zároveň hravou módní ikonou? Pak byste měla znát pravidla pro oblékání kontrastu, kde hlavní roli zastává černá barva. Ta se dá velice dobře kombinovat s barevnými doplňky a navíc dokáže schovat kila navíc. Oblečte se i vy do nadčasové klasiky, která neomrzí, neurazí a bude stále trendy!

Ve skříni nesmí chybět

 černá moda

Černá barva nemusí nutně znamenat smutnou náladu nebo náboženské vyznání. Základní a především univerzální kousky v černém provedení unosíte nejen do práce, na večírky, oslavy, ale budou se hodit k modelům do města či školy. Teď v létě může černá působit jako nepraktická barva, ale věřte, že při správně zvolených doplňcích se dočkáte obdivných pohledů i sexy odrazu v zrcadle. Ať už zvolíte lehké průsvitné parea či dlouhé sukně na plavky, budete kouzelná! V žádné skříni nesmí chybět tradiční koktejlky v mini provedení. Pokud si netroufáte odhalovat svá stehna, zvolte střih padnoucí vaší postavě a zároveň schovávají nedostatky. Kromě toho ale můžete oblékat korzety, pouzdra, tenká ramínka, krátké sukně i topy. Svou ženskost podtrhnete i odhalenou kůží nebo delikátní průsvitností a z černé barvy rázem vytvoříte neotřelý styl. Nezapomínejte na doplňky. Skvěle se budou vyjímat metalické šperky, mohutné boty či kabelky s řadou detailů. K černé barvě se báječně hodí kontrast zlaté a stříbrné. Rozzářit se tak můžete masivními šperky a výraznými náušnicemi, medailony, točenými šňůrami nebo řetězy.

 doplnky

Dodejte si sebevědomí a začněte nosit stylovou a trendy módu. Nebojte se ani nápisů a výrazných potisků, které z černého oblečení doslova vyhání prudérní nudu! Využijte letních slev a pořiďte si outfit, který vám bude každá žena závidět. Nezapomeňte na velké brýle a vyčesané vlasy, které jsou hitem letošního léta. Buďte rozverná, buďte nepřehlédnutelná a oblečte se třeba do pánského stylu, kam černé modely zaručeně patří. Kontrast zářivě modré z vás udělá hvězdu večírku a pozvedne vaše sebevědomí.

Autor obrázků: Karen Horton